Özyurtlar'dan 5 Mega Proje Birden

TİCARİ PROJELER 03.01.2017, 13:00 03.01.2017, 13:11 Tanku Bulduk
142
Özyurtlar'dan 5 Mega Proje Birden
Özyurtlar İnşaat, Nlogo İstanbul, 1Coastal City, Nlive Bahçeşehir, Ncadde Agora, Ncadde Ottoman, Ncadde Hayat Residence'ı aynı anda hayata geçirmeyi planlıyor.

Hayata geçirdiği konut projeleri ile adından sıklıkla bahsettiren Özyurtlar Şirketler Grubu, her biri farklı konseptlerde olan projeleri ile dikkatleri çekiyor. Firma Esenyurt'a ise değer kazandırmaya hızla devam ediyor.
Nlogo İstanbul projesi yerli ve yabancı yatırımcıların yakın merceği altında. Başta lokasyon gücü olmak üzere proje, her geçen gün değerine değer katıyor. Rakiplerinden bir adım önde olan Nlogo İstanbul, 2 bin 519 daireden oluşuyor.
Büyüleyici deniz manzarasına sahip 1Coastal City Büyükçekmece-Gürpınar'da inşa edildi ve teslimler başladı bile . Denize yakın konumu ve kolay ulaşımının yanı sıra, sahip olduğu sosyal donatılar ile dikkatleri üzerine çeken 1Coastal City, zarif ve tarz yaşam sunuyor. 
Nlive Bahçeşehir projesi ise site konseptinin dışında, kendine has tavrıyla ön plana çıkan projede, daire sakinlerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak altı adet ticari alan bulunuyor. Özyurtlar, konut projelerinin yanı sıra, ticari tapulu projelere de imzasını atıyor. Konuttan sonra finansın da merkezi olmaya aday bölgesi Esenyurt'ta ticaret merkezi ihtiyacına yönelik 2 projeyi hayata geçirdi. 
Ncadde Agora, iş dünyasının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı ve teslim edilen projeler arasında yerini aldı. Klasik iş merkezlerinden farklı olarak özel modern bir mimariyle oluşturulan projenin konseptinde klasik iş merkezlerinin dışına çıkıldı.
Ncadde Ottoman ise lokasyon gücü ve ayrıcalıklı mimari yapısı ile tüm ticari kuruluşların bir araya geldiği, yepyeni bir ticaret merkezi olacak şekilde Doğan Araslı Bulvarı üzerinde inşa ediliyor. 
Yeni bir proje olan Ncadde Hayat Residence, Esenyurt'un merkezi Doğan Araslı Bulvarı üzerinde, şehrin ve alışverişin odak noktasında mükselmeye devam ediyor.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü