Ocean Conrad Resort görücüye çıktı

Heafey Group Başkan Yardımcısı Carmine Zayoun “Türkiye’de olmaktan çok mutluyuz. Geçmiş yıllarda Miami ağırlıklı olarak Güney Amerikalı yatırımcılar tarafından tercih ediliyordu ancak son dönemde Türklerin ilgisi çok arttı.

YENİ PROJELER 06.04.2017, 17:41
162
Ocean Conrad Resort görücüye çıktı
Türkler özellikle condo-hotel modelini çok seviyor. Otel onların uzaktaki evi gibi ama kendileri kullanmadıklarında yatırımlarının dünyaca ünlü bir marka tarafından yönetiliyor olması onlara ayrıca güven veriyor. Fort Lauderdale’deki yatırımlar sadece geçen sene %9.8 oranında değer kazandı. Bu da doğru gayrımenkul seçiminin yatırımdaki önemini gösteriyor“ dedi.
Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur toplantıda yaptığı konuşmada “Son zamanlarda Florida'ya gelen Türk yatırımcıların sayısı katlanarak artıyor. Miami her zaman sanatçıların ve yatırımcıların gözdesiydi. Şimdi de aralarında şirket üst düzey yöneticileri, doktorlar, avukatların yer aldığı beyaz yakalıların ilgisinin arttığını gözlemliyoruz. Herşeyi bırakıp Amerika’ya taşınmayı düşünmeyen, bir ayağım Florida'da olsun diyen yatırımcılar, özellikle condo-hotel modeline rağbet gösteriyor. Bu şekilde hem yatırımlarının para kazanması, hem de senede 1-2 ay gelip evlerinin tadını çıkartabiliyor olmaları onlara çok cazip geliyor” dedi.Dünyaca ünlü Amerikalı gayrımenkul şirketi Heafey Group , Florida’nın en güzel sahillerinden Fort Laudardale de yer alan Ocean Conrad Resort projesini Türk yatırımcılara tanıttı.
Heafey Group Başkan Yardımcısı Carmine Zayoun ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur’un katılımıyla 6 Nisan 2017 tarihinde düzenlenen Basın Toplantısında, Amerika’da gayrimenkul sahibi olmanın sağlayacağı avantajlar, son zamanlarda Türklerin favori yatırım şekli olan Condo-Hotel modeline yatırım yaparak Green Card alma fırsatı, Türk yatırımcıların Miami ve Fort Lauderdale’deki gayrimenkullere hızla artan ilgisi ve Heafey Group’un en yeni projesi Ocean Conrad Resort hakkında bilgi verildi.

Amerika’nın Venediği: Fort Lauderdale
Fort Lauderdale Miami’nin yarım saat kadar kuzeyinde ve Miami’ye nazaran daha “ekonomik okyanus kıyısı hayatı” ile kendisine “Venice of the America’s” dedirten kanalları, sakin ve homojen demografik yapısıyla tanınan bir şehir.
Heafy Group’un Atlantik Okyanusu kıyısında, Milyarderler Şeridi denilen Ritz Carlton, W, Paramount Four Seasons ve Conrad Resort’tan olusan sahil seridindeki ultra lux yeni yatırımı Ocean Conrad Resort, Türk yatırımcılara Florida yasam stilini sunarken aynı zamanda yatırıma para kazandırmayı amaçlıyor.

Hem yatırım, hem tatil fırsatı
Dünyaca ünlü Fort Lauderdale plajının tam karşısında iki binadan oluşan, nefes kesen Atlantic okyanusu manzaralı Ocean Conrad Resort 24 katlı olup 6inci kat ile 17 katlar arasi condo hotel 18 ile 24 uncu katlar arası rezidanstır.

Arzu eden ev sahipleri dairelerini Hilton Conrad’ a kiralayip senelik % 8 brüt kira geliri garantisi elde edebilirler. Ayrıca dairelerini senede 30 gun Conrad’in bütün imkanlarından yararlanarak ücretsiz kullanabilirler. Bu kapsamda Golf ve Tenis Country club üyeliğini de bedava kazanırlar.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü