En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

MV Holding’

Firma Tanıtım Video 13.10.2017, 16:14

1993 yılında, Murat Vargı tarafından kurulan MV Holding, Türkiye ekonomisine önemli katkıları bulunan şirketleri bünyesinde barındırmaktadır.

MV Holding’in 2015 yılı itibarıyla UFRS konsolide varlıkları 876 milyon dolardır ve yıllık cirosu 500 milyon doların üzerindedir.

MV Holding, teknoloji sektöründe Türkiye’nin ve bölgenin lider operatörü Turkcell’in kurucu ortağıdır. Ayrıca önde gelen akıllı cihaz distribütörü olan KVK’nın kurucu ortağı ve ana hissedarı konumundadır.  MV Holding, 1994 yılından bu yana hizmet veren Turkcell ve KVK’yı takiben teknoloji, konaklama ve enerji sektörlerinde yapılan diğer yatırımlar ile değer yaratmaya devam etmektedir.

MV Holding var olduğu sektörlerde sürdürülebilir büyümeye ve fark yaratmaya odaklanmanın yanında, Türkiye ve global pazarlarda önündeki fırsatları değerlendirerek yeni girişimler ile faaliyet alanlarını genişletme amacındadır.

Grupta öne çıkan değerler şeffaflık, topluma ve çevreye duyarlılık, dinamik ve yenilikçi yapı, etik değerlere ve kurumsal yönetim ilkelerine bağlılıktır. Bu değerler tüm grup şirketlerinin iş yapış modellerine yansımaktadır.

MV Holding A.Ş.

Adres:KVK Plaza, Bayar caddesi
Gülbahar sokak, No:14 Kat:10
Kozyatağı, 34742
İstanbul / TÜRKİYETelefon:+90 (216) 665 4191E-posta:

info@mvholding.com

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!