En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Mfz Grup

Firma Tanıtım Video 13.10.2017, 15:52

MFZ GRUP 40 yıla yaklaşan inşaat seköründeki bilgi ve deneyimini, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi kimliği ile birleştirerek, lüks konut, iş merkezi ve modern plazalar inşaa etmiş ve edecek olan öncü bir kuruluştur.

MFZ GRUP, gayrimenkul sektöründeki son on yılda gerçekleşen büyük çaptaki gelişime, konut projelerinin inşaatı, ticari plaza projelerinin geliştirilmesi gibi faaliyetlerle katkıda bulunmuştur.. Güvenilirlik, sağlamlık, yenilikçilik modern dünyaya uyum sağlamak açısından adımlarını profesyonel ve hızlı bir şekilde atmayı vizyon edinmiştir.

MFZ GRUP özenle seçilen dinamik ve deneyimli bir kadro oluşumunu kendine ilke edinmiş, başarılı kadrosu ile birlikte sektördeki gelişime öncü olmuştur.

Ayrıca, MFZ GRUP bilişim teknolojileri alanında lider firma olan ANKAREF ve hayvancılık ve gıda alanının başarılı firmalarından AKBULUT ET KOMBİNASI ENTEGRE TESİSLERİ ile güç birliği yaparak grup ortaklığını oluşturmuş, günden güne güçlenen çeyrek asırı aşmış inşaat profesyonelliği ile de değerlerine değer katmıştır. Bu ortaklıklar sayesinde istihdam yaratarak sınırlarını genişletmiş ve ülke gelişimine katkıda bulunmuştur. Sektördeki liderliğini de bu girişimlerle kanıtlamıştır.

MFZ GRUP, günümüzde öncü bir marka olarak global dünyanın gelişen teknoloji ve düşünce yapısını arkasına almış, adımlarını geleneksel yapısını kaybetmeden modern çizgilerle birleştirmiştir. İlke edindiği bu vizyonu bitmiş ve devam etmekte olan projelerinede uyarlamayı hedeflemektedir.

Allora Beytepe

Beytepe Mahallesi, Kanuni Sultan Süleyman Blv No:63, 06800 Çankaya/Ankara

http://www.mfzgrup.com 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!