Yaşam kalitesinin zirvesi Şehr-i Aydınlı Tuzla'da hayata geçiyor

İleri inşaat teknolojisi ve estetik mimari çalışmasıyla hayata geçirilen ve 2 etaptan oluşacak Şehr-i Aydınlı'da toplamda 312 daire yer alıyor.

KONUT PROJELERİ 08.04.2017, 19:36 26.04.2017, 13:58
8554
Yaşam kalitesinin zirvesi Şehr-i Aydınlı Tuzla'da hayata geçiyor

Proje Satış Müdürü Dilek Ulaşan dan aldığımız bilgiye göre 

Çeyrek asırdan fazla özellikle Marmara bölgesinde dünya standartlarında hizmet veren Kurcan İnşaat, Tuzla'nın Ayrdınlı mahallesinde prestijli bir projeye imza atıyor.
Projede büyüklükleri 107 ila 149 metrekare arasında değişen, 2+1, 2+2 dubleks, 3+1, 3+2 ve 4+2 dubleks dairelerin yanı sıra 6 ticari ünite 1 kafetarya bulunuyor.

Şehr-i Aydınlı projesinin 1. etabı 2+1 - 3+1 ve dublexlerden oluşan 112 bağımsız alan ferah ve konforlu bir yaşam vaat ediyor. Projenin 1. etabında ayrıca 3 ticari ünite, stresten uzaklaşmanızı ve keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak kapalı yüzme havuzu, tarihimizin ve kültürümüzün mirası osmanlı hamamı, fit ve zinde bir görünüm kazanacağınız fitness merkezi, yorgunluğunuzu atacağınız sauna, çocuklarınızla ya da dostlarınızla eğlenceli vakitler geçireceğiniz futbol ve basketbol sahaları da sizler için tasarlanıyor.

7 bin 500 metrekarelik yeşil alanda sayısız olanakları bir araya getiren Şehr-i Ayınlı projesi, şehrin gürültüsünden kalabalığından uzaklaşarak sizin için özel bir yaşam alanına dönüşüyor.

Teknik donatıları ve deprem yönetmeliğine uygun alt yapısıyla güvenli ve konforlu bir yaşam sunan Şehr-i Aydınlı'nın diğer sosyal ayrıcalıkları arasında ise 2 bin 500 metrelik yürüyüş parkuru, açık-kapalı otopark da yer alıyor.
 

Proje Satış Müdürü Dilek Ulaşan dan aldığımız bilgiye göre

8 bloktan oluşacak projenin bitiş tarihi ise 2018 olarak hedefleniyor. dedi 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
10°
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü