Skycity’de 1 Dolar 4 TL

Dolar Bozduran Kampanya

KONUT PROJELERİ 29.12.2016, 13:56 29.12.2016, 14:02 Tanku Bulduk
84
Skycity’de 1 Dolar 4 TL
Denizli’de iş yaşamını uluslararası standartlarda bir ortama taşıyacak SKYCITY projesi, “Dövizini bozdur TL’ye sahip çık” kampanyası ile yatırımcıya seslendi. Global Yatırım Holding iştiraki Pera Gayrimenkul, Türkiye ekonomisinde istikrarın korunmasına katkı için önemli bir adım daha attı. Kampanya boyunca peşinat olarak getirilen her 1 Dolar, 4 TL sayılacak. Kalan tutar 24 ay 0 faiz ile taksitlendirilecek. Ayrıca tamamını peşin ödemek isteyenler için de Dolar 4 TL’den bozularak tahsil edilecek. 


Ayşegül Bensel: “İstikrarın korunması için desteğe devam edeceğiz” dedi.
Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Bensel, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini belirterek, “Grup olarak Türkiye ekonomisinin istikrarının korunması için elimizden gelen desteği vermeye devam edeceklerini açıkladı. . Çok anlamlı bir kampanyaya başladıklarına dikkat çeken Bensel, “Sadece Türkiye’yi değil, uluslararası pazarda söz sahibi olan Denizlili işadamlarımıza önemli bir fırsat imkanı sunuyoruz. Her 1 Dolar’ı 4 TL’den bozacağız. İşadamlarımız bu önemli katkıdan yararlanarak kentin yeni cazibe merkezi haline gelecek SKYCITY’den ofis alma imkânı yakalayacak. SKYCITY, şehrin ilk ve tek yüksek katlı “yeni nesil” ofis projesi olacak. İnanıyorum ki Denizlili işadamlarımız bu kampanyadan yararlanacak ve yeni iş atmosferinin kazandırdığı ivmeyle uluslararası rekabette çok daha güçlü konuma gelecektir. Sahibi olduğumuz Van AVM’de de bu kapsamda bir süre önce TL’ye döndük. Global Yatırım Holding olarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktan, Denizli’ye hizmet etmekten büyük onur duyuyoruz” diyerek açıklamalarda bulındu.

Yatırımcılar yoğun ilgi gösterdi

Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sadece Türkiye’de değil dünyada öncü rol üstlenen Global Yatırım Holding tarafından inşa dilen SKYCITY, Denizli’nin yeni cazibe merkezi olmaya aday. Şehrin ilk ve tek yüksek katlı “yeni nesil” ofis projesi SKYCITY’nin inşaatı son aşamaya geldi. Gelişmiş sanayisi, güçlü şirketleriyle Türkiye ekonomisine en büyük katkıyı sağlayan iller arasında yer alan Denizli, modern çağın ileri mimarlık ve mühendislik teknolojileriyle donatılmış yeni iş merkezine 2017’de kavuşuyor. SKYCITY projesi Haziran ayında sahiplerine teslim edilecek.
SKYCITY’de metrekare fiyatı 3 bin 500 TL’den başlayan ofisler Denizlili iş adamlarından büyük ilgi görüyor. Ofislerin yüzde 75’i inşaat tamamlanmadan satılmış bile. SKYCITY’ye taşınacak firmaların yanında, yatırım için ofis alanlar da yüksek kazanç sağlamaya başladı.

Denizli iş yaşamında ilkler yaşanacak

Yüksek kalitesi ve özgün detaylarıyla fark yaratacak SKYCITY, Denizlili işadamlarının alışkanlıklarını değiştirecek gibi görünüyor.

SPOR SALONU: Yoğun iş hayatında spor yapma fırsatı bulamayanlar için üyelik sistemiyle harika bir fırsat sunan spor salonunda aynı zamanda sauna ve buhar odası bulunuyor.
CONCIERGE: Toplantı odası ikramlarından uçak bileti, iş seyahati veya tatil rezervasyonları gibi pek çok hizmetin takibiyle concierge sistemi, ofis hayatını kolaylaştıracak.
7/24 GÜVENLİK: Ofisler günün her saati Skycity’nin sağladığı güvenlik sistemi ile korunuyor.
ÖZEL TOPLANTI ODALARI: Sayısız ayrıcalıklarla dolu ve farklı büyüklüklere sahip teknolojik toplantı odaları, saatlik kiralama sistemiyle, ihtiyaca uygun seçenekler sunuyor.
VİDEO KONFERANS: Kalabalık toplantı grupları için teknolojik alt yapı ile donatılmış video konferans odaları çalışanları ve misafirleri ağırlamaya hazır.
EĞİTİM ODASI: Son teknolojiye sahip eğitim odaları saatlik kiralama yoluyla personel eğitimleri sırasında ihtiyaç duyulacak her şeyi sunuyor.
SHOWROOM: Ürünler sergilenmek istendiğinde, showroom hizmeti alınabilecek.
SERVİS ODASI: Projeksiyondan yazıcıya kadar her türlü mobil ekipman kiralama imkanı ile ofis hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuyor.
ARŞİV: Arşiv kiralama sistemiyle her türlü bilgi ve doküman istenen süre boyunca arşivlenebiliyor.
EĞLENCE ODASI: Bilardodan satranca, oyun konsollarından darta, güne eğlenceli bir mola vermek istendiğinde eğlence odası hazır.
İLK YARDIM: İlkyardım bölümü sağlıkla ilgili acil ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet veriyor.
COPY CENTER: Kâğıt ve kırtasiye gibi ofis ihtiyaçlar hızlı ve güvenilir şekilde temin için Copy Center hizmeti iş başında.

SAYILARLA SKYCITY
Satış fiyatı: 3 bin 500TL /metrekare
Satılabilir alan: 13.300 metrekare
İnşaat alanı: 15.352 metrekare
Teslim tarihi: Haziran 2017
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü