Sinpaş'ın yüzde 30 indirimli çadır günlerinde stoklar hızla bitiyor

KONUT PROJELERİ 31.03.2017, 00:14 31.03.2017, 00:20 Tanku Bulduk
141
Sinpaş'ın yüzde 30 indirimli çadır günlerinde stoklar hızla bitiyor
Sinpaş'ın ‘Ev Aldıran Çadır Günleri’ kampanyasının Ankaralılardan yoğun ilgi görmesiyle indirimli Çadır Günleri kampanyası uzatıldı. Ev sahibi olmak isteyenlere, konuta yatırım yapacaklara yüzde 30 indirim avantajı sunan Çadır Günleri kapsamında şimdiye kadar 3 binden fazla kişi ziyerette bulundu.
Konuya ilişkin açıklamada bulunan Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, kampanyanın gördüğü ilgiden memnun olduklarını belirterek, “Sinpaş Yapı olarak, her zaman olduğu gibi sektöre hareket getirecek yeni bir farklılık geliştirmek istedik ve konutta ilk olan, özel bir kampanyayı Ankaralılarla tanıştırdık. Kampanyaya Ankaralıların gösterdiği büyük ilgi bizi çok mutlu etti. Yoğunluktan yanıt verilemeyen müşterilerimizi de düşünerek, kampanyamızın süresini uzattık. Bu fırsattan herkesin yararlanmasını istiyoruz ve çadırımıza bekliyoruz. Gerçekten çok büyük bir avantaj ile oturmaya hazır olan dairelerimizi yüzde 30 indirimle sunuyoruz” dedi.
Türkiye'nin en büyük markalı konut üreticilerinden biri olan Sinpaş Yapı, Başkentli yatırımcılara yüzde 30 indirim fırsatı sunduğu Çadır Günleri devam ederken son stoklar hızla bitiyor.
Türkiye’nin en büyük temalı yaşam projesi
Altınoran’ın gayrimenkul sektöründe Türkiye’nin temalı en büyük yaşam projesi olduğunu, hatta dünya çapında çok önemli bir niteliğe sahip olduğunu vurgulayan Çelik, şunları söyledi:
“Altınoran’da 2647 konutumuz vardı ve hepsini tamamladık. Şu anda yaklaşık 2 bin aile burada yaşıyor. Yaşama hazır son dairelerden Ankaralıların istifade etmesi için indirimli çadır kampanyamızı başlattık ve bu fırsat çok ses getirdi. İki hafta sonunda 3 binin üzerinde Ankaralı çadırımızı ziyaret etti. Yoğun bir ilgiyle Ankaralılara sınırlı sayıdaki stok dairelerimizi sunuyoruz. Yoğunluktan dolayı hizmet veremediğimiz, kendilerine projemizi anlatamadığımız çok sayıda müşterimiz oldu. Projemize başlarken yaptığımız ilk lansmanın da üzerinde yoğun ilgi gördük. Bu talebi karşılayabilmek için kampanyamızı biraz daha uzatarak hizmet veremediğimiz müşterilerimizde bu fırsattan yararlanabilsin diye devam etme kararı aldık.” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü