Özellikle çocuklu ailelere yönelik tasarlanan Hanem Tuzla

Hanem Tuzla konut projesinde her daireye özel otopark alanı, çocuklara özel açık çocuk oyun alanı, kameriyeler, merkezi uydu sistemi ve güvenlik bulunuyor. Blokların 4 ve 5 katlı olarak tasarlandığı projede 2+1 ve 3+1 daireler 85 ile 87 metrekare arasında değişiyor.

KONUT PROJELERİ 20.04.2017, 19:32
12610
Özellikle çocuklu ailelere yönelik tasarlanan Hanem Tuzla

Merkezi ulaşım noktasında yükselen proje Tuzla Devlet Hastanesi’nin yanı başında, E5’e 1 dakika, Üsküdar’a Marmaray ile 22 dakika ve Kadıköy’e Metro ile 20 dakika mesafede bulunuyor. 2 blok ve 18 daireden meydana gelen proje, aile ve mahalle geleneğini yaşatmak amacıyla oluşturdu.

Mutlu aile içerisindeki bütünlüğün ve huzurun yetiştirdiği çocuklar, geleceğin mutlu bireyleri olarak sosyal hayatta yerlerini alır. Huma Yapı ailelerin mutlu şekilde yaşayabileceği, kadınların sosyal yaşama daha rahat katılım sağlayabileceği, doğa ile bütün, geleneksel mahalle yapısını canlandırabilecekleri yaşam alanları üretir.

“Huma Yapı, Hanem Tuzla projesinde yer alan plan ve ayrıntılarda daha önce haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hanem Tuzla Projesi Ocak 2018'de teslim edilecek.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
16°
açık
Günün Karikatürü Tümü