Kaşmir Mavi Orkide projesi yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor

Kaşmir Mavi Orkide projesinde tüm daireler 4+1 tipinde tasarlandı. Kaşmir Mavi Orkide projesinde teslimlerin Aralık 2019'da başlaması planlanıyor.

KONUT PROJELERİ 01.04.2017, 21:26 01.04.2017, 21:32
480
Kaşmir Mavi Orkide projesi yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor
Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Kaşmir Mavi Orkide projesinde konut sayısı, daire büyüklükleri ve fiyatların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Nisan ayı içerisinde satışa çıkması planlanan proje; yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor.
Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığı tarafından Ankara Eryaman'da yükselen Kaşmir Mavi Orkide projesi için ön talep toplanıyor.
Ankara'da Kaşmir Göl Evleri projesine imza atan Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığı; Eryaman'da yeni bir projeye başlıyor. Toplam 5 kuleden meydana gelen projede konutların yanı sıra alışveriş merkezine de yer veriliyor. 
"Kaşmir" markaları projeleriyle, yatırımcılarına premium çizgide bir yaşam vadeden Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığı; bölgede Kaşmir Center adında yeni bir projeye daha başlamayı planlıyor.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
açık
Günün Karikatürü Tümü