Emlak Konut'tan tarihi kampanya

Emlak Konut GYO, "Güçlü Türkiye için Birlik Vakti" kampanyası ardından yeni bir kampanya ile konut alıcısını sevindirmeye devam ediyor.

KONUT PROJELERİ 05.04.2017, 18:07
112
Emlak Konut'tan tarihi kampanya
Emlak Konut GYO'nun hemen teslim ve devam eden 47 projesinde geçerli olan kampanyada güncel borcunuzun yüzde 100'ünü ödemeniz durumunda yüzde 20 indirim, yüzde 75'ini ödemeniz durumunda yüzde 15 indirim, yüzde 50'sini ödemeniz durumunda yüzde 10 indirim, yüzde 25'ini ödemeniz durumunda ise yüzde 5 indirim uygulanacak. 
"Güçlü Türkiye için Birlik Vakti" kampanyası 31 Mart'ta sona erdi ancak Emlak Konut GYO yeni bir kampanyanın startını verdi. Yeni kampanyada Emlak Konut'dan daha önce ev alanlar için düzenlenen özel kampanya kapsamında özel ödeme seçenekleri ve indirim oranları sunuluyor.

Aşağıdaki listede belirten 47 projeden 1 Şubat 2017 tarihinden önce bağımsız bölüm satın alan ve ödemesi Emlak Konut'a devam eden alıcılar geçmiş döneme ait tahakkuk etmiş ve edecek olan gecikme faizi, site yönetimlerine ait ödenmemiş olan aidat, sigorta, emlak vergisi kampanya dönemindeki taksit ödemesi yapıldıktan sonra;

1. seçenek; 
• Güncel borç bakiyesinin yüzde 100'ünün (tamamının) ödenmesi durumunda güncel borç bakiyesi üzerinden yüzde 20 indirim kazanacak.

2. seçenek;
• Güncel borç bakiyesinin yüzde 75'inin ödenmesi durumunda güncel borç bakiyesi üzerinden yüzde  15 indirim yapılarak kalan tutar sözleşmede belirtilen aynı koşullar ile vadelendirilecek.

• Tüfe'li satın alan alıcılar talep etmesi halinde kalan tutar aylık yüzde  0.50 vade farkı oranı üzerinden kalan taksit sayısı kadar yeniden yapılandırılacak.

3. seçenek;
• Güncel borç bakiyesinin yüzde 50'sinin ödenmesi durumunda, güncel borç bakiyesi üzerinden yüzde  10 indirim yapılarak kalan tutar sözleşmede belirtilen aynı koşullar ile vadelendirilecek.

• Tüfe'li satın alan alıcılar talep etmesi halinde kalan tutar, aylık yüzde  0.50 vade farkı oranı üzerinden kalan taksit sayısı kadar yeniden yapılandırılacak.

4. seçenek;
• Güncel borç bakiyesinin yüzde 25'inin ödemesi, durumunda güncel borç bakiyesi üzerinden yüzde 5 indirim yapılarak kalan tutar sözleşmede belirtilen aynı koşullar ile vadelendirilecek.

• Tüfe'li satın alan alıcılar talep etmesi halinde kalan tutar aylık yüzde 0.50 vade farkı oranı üzerinden kalan taksit sayısı kadar yeniden yapılandırılacak.

TÜFE'den sabit vadeye dönen alıcıların taksit ödemeleri hemen başlayacak olup, bir alıcıya uygulanacak indirim oranı maksimum yüzde 20 olarak belirlendi. 

Emlak Konut GYO'nun ikinci bahar kampanyasına dahil projeler;

    ALEMDAĞ EMLAK KONUTLARI 
    ATASEHIR TICARI ÜNITELER 
    AYAZMA EMLAK KONUTLARI 
    BAHÇEKENT EMLAK KONUTLARI 1-1
    BAHÇEKENT EMLAK KONUTLARI 1-2
    BAHÇEKENT EMLAK KONUTLARI 1-3
    BURGAZKENT 
    DREAMCITY ÇERKEZKÖY 
    DUMANKAYA MIKS
    EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ 1-1
    EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ 1-2
    EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ 1-3
    EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ 1-4
    EMLAK KONUT BAŞAKŞEHİR EVLERİ 2. ETAP
    EMLAK KONUT ISPARTAKULE EVLERİ
    EMLAK KONUT ISPARTAKULE EVLERİ-2
    EMLAK KONUT MAVİŞEHİR EVLERİ
    EMLAK KONUT PELİKAN SİTESİ
    ERGENE VADİSİ
    ESENLER EMLAK KONUTLARI
    GEBZE EMLAK KONUTLARI 1
    GEBZE EMLAK KONUTLARI 2
    GEBZE SOSYAL TESIS
    KENT PLUS MİMARSİNAN
    KÖRFEZKENT 1
    KÖRFEZKENT 2
    KÖRFEZKENT 3. ETAP
    KÖRFEZKENT 4.ETAP
    MİSSTANBUL EVLERİ
    MY TOWERLAND
    MY TOWN ISPARTAKULE
    MY WORLD
    MY WORLD EUROPE
    NOVUS RESİDENCE
    PARKYAŞAM MAVİŞEHİR
    SELİMPAŞA EMLAK KONUTLARI
    SOYAK MAVİŞEHİR
    SOYAK PARK APARTS
    SPRADON QUARTZ
    STÜDYO 24
    SULTANBEYLİ EMLAK KONUTLARI
    ŞEHRİZAR KONAKLARI
    TUZLA EMLAK KONUTLARI 1
    TUZLA EMLAK KONUTLARI 2
    UNİKONUT
    YILDIZKENT 2
    YILDIZKENT 3
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
14°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Karikatürü Tümü