Demir La Vida'da faizler 0,31'e geriledi!

KONUT PROJELERİ 22.12.2016, 18:22 27.12.2016, 10:44 Tanku Bulduk
70
Demir La Vida'da faizler 0,31'e geriledi!
İstanbul'un sahil kasabası Büyükçekmece'de hayata geçirilen Demir La Vida inşaatı teslim edildi, yıl sonu kampanyaları ise şimdiden başladı.

Yıl sonu kampanyasının başlatıldığı Demir La Vida'da dairelere oturmaya hazır. Faiz seçeneklerinin yüzde 0,31'de başladığı Demir La Vida'nın bu kampanyası 15 Ocak 2017'ye kadar devam edeceği bilgisi verildi.

İnşaat sektörünün öncü markalarından birisi olan Demir İnşaat, İstanbul'un yükselen bölgelerinden Büyükçekmece'nin yıldızını parlatan Demir La Vida projesinde kaçırılmayacak bir yılsonu kampanyası ile alıcısını bekliyor. 15 Ocak 2017 tarihine kadar sürecek kampanya süresinde, akıllı ev teknolojilerinde fark yaratan Demir La Vida projesinden ev almak isteyenlere, yüzde 25 peşin, yüzde 0.55 faiz oranı ile 120 ay vade fırsatı sunarak kolay imkanlarla sizi ev sahibi yapmaya hazır.

Hamit Demir: “Villasını satanlar soluğu Demir La Vida'da alıyor”

Büyükçekmece'yi akıllı ev teknolojisiyle tanıştıran Demir La Vida projesinde sundukları yılsonu kampanyası aracılığıyla projeden ev satın almak isteyenlere en son teknoloji ile donatılmış yeni bir hayatın kapısını aralıyor. Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir açıklamasında şunları ifade etti; “2016'yı projemizde sınırlı sayıdaki daireler için hazırladığımız yılsonu kampanyasıyla uğurluyoruz. Kampanyamız kapsamında, yüzde 0.55 faiz uygulayacağız. Müşterilerimiz, yüzde 25 peşinatla, 120 ay vadeli ödeme yaparak Demir İnşaat ailesine katılabilecek. Demir La Vida projemiz akıllı ev konseptinin tüm detaylarını ve aynı zamanda geniş sosyal donatı imkanlarını bir arada sunuyor. Haliyle projemizin yanıbaşında bulunan villa sitelerinde oturan komşularımızdan da çok yoğun talepler alıyoruz. Villasını satıp Demir La Vida'dan daire alanların sayısı hızla artıyor.” dedi.

Sınırlı Sayıda Son Daireler

İspanyolca ‘hayat' anlamına gelen “La Vida”dan esinlenerek adını alan proje, yüzme havuzları, yürüyüş yolları, geniş sosyal alanları, yaşamı kolaylaştıracak detaylar var. Bunların yanı sıra Büyükçekmece koyu ve göl manzarasına hakim Demir La Vida'nın yüzde 76'sı yeşil alandan oluşuyor.  
42 bin metrekareyi aşan arsa üzerinde, 110 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede 62 bin 410 metrekare satılabilir konut alanı, 19 bin 500 metrekare satılabilir ticari alan bulunuyor. 550 adetlik kapalı olmak üzere toplam 730 araçlık otopark alanına sahip Demir La Vida'da büyüklükleri 61 ila 500 metrekare arasında değişen 379 adet konut yer alıyor.

Her ihtiyaca yönelik seçenek var

Ortadoğu'da en çok tanınan ve bilinen konut projesi olarak dikkat çeken Demir La Vida,  Kuzey Marmara Otoyolu ve üçüncü havalimanı gibi büyük yatırımlarla yıldızı parlayan Büyükçekmece'de, 5 blokta 379 konut ve 30 ticari ünite olarak inşa ediliyor. 1+1 daire tipinden 5,5+1'e kadar farklı ihtiyaçlara yanıt veren 15 farklı konut seçeneği bulunan Demir La Vida, ticari üniteleriyle de akıllı bir yatırım fırsatı sunuyor. Demir La Vida'da tablet ve akıllı telefonlar aracılığıyla kullanılan “Akıllı Ev Sistemi” ile, tek tuşla evin tüm elektrik sistemi ve bağlı bulunan aygıtların durumu, perdeler, ocak ve fırınların zaman ayarı, ısıtma ve soğutması ayarlanabiliyor.

Mega projelerle kolay ulaşım

İstanbul'un son yıllarda Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. havalimanı gibi projelere yakınlığı ile yükselen yatırım bölgesi haline gelen Büyükçekmece'de yükselen Demir La Vida, kolay ulaşımı ile de dikkat çekmekte.
Zengin sosyal tesisleri, havuzları ile fark yaratan, okul öncesi çocukların da düşünüldüğü Demir La Vida içerisindeki kreş sayesinde anne babalar da, minikler de rahat edecek. Okula giden çocuklar için, özel servis bekleme odası sayesinde hava koşullarına karşı korunan çocuklar, okul dönüşü etüt salonunda ödevlerini tamamlayarak eve keyifle dönecek. Toplantı odaları, doğum günü partileri düzenlenebilecek lounge alanları da Demir La Vida'nın zengin sosyal imkanları arasında yerini alıyor.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
11°
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü