Brooklyn Dream projesinde kişiye özel ödeme koşulları

Yeme – içme mekanlarının da yer alacağı kapsamlı bir tasarıma sahip olan kentsel dönüşüm projesi Brooklyn  Dream, yatırımcılarına lüks ve konforu bir arada sunuyor.

KONUT PROJELERİ 26.04.2017, 21:27
12698
Brooklyn Dream projesinde kişiye özel ödeme koşulları

Kentsel dönüşümün önemli  lokasyonlarından  Fikirtepe’de konumlanan Brooklyn Dream konut projesi, yatırımcılarına karlı ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.
Gayrimenkul sektörünün önemli markalarından Pana Yapı, başarılı projelerine yenilerini ekliyor. 

Pana Yapı tarafından inşa edilen Brooklyn Dream  konut projesi, kullanıcılarına konforlu ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor.

Brooklyn Dream projesi, 13 bin 204 m2 alan üzerinde 23 katlı 2 blokta 800 daireden oluşuyor.

Brooklyn Dream projesi kapsamında kullanıcıların ihtiyaç duyacağı her şey düşünüldü. 

KONFORLU VE KEYİFLİ YAŞAM!

Toplam 650 daire ve 35 ticari  birimden meydana gelen  projede, sosyal donatılarda mimari tasarım kadar yatırımcılardan büyük beğeni  görüyor.

Brooklyn Dream konut projesi, büyüklüğü 60 ila 220 m2 arsında değişen: 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri dairelerden oluşuyor. Brooklyn Dream projesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Brooklyn Dream  projesinin sosyal donatıları arasında; bowling salonu, fitness, sauna center, yoga – pilates, müzik stüdyosu, playstation odası, toplantı odaları, çocuk oyun alanları, spor alanları, yeme-içme mekanları, yürüyüş yolları, cafe, müzik stüdyosu, playstation odası, otopark, kapalı yüzme havuzu ve kapalı çocuk oyun alanı gibi olanaklar yer alıyor.
Pana Yapı'nın hayata geçirdiği Brooklyn Dream projesi 23 katlı iki blokta 800 konuttan meydana geliyor. 13 bin 204 metrekarelik arsa üzerine kurulan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Dairelerin alanları 55 ile 255 metrekare arasında değişiyor. Teslimlerin 2018 yılının ilk yarısında yapılması bekleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü