Atakent'in en ulaşılabilir projesi; Bulvar Atakent

Başakşehir'de Bulvar İstanbul projesini hayata geçiren Maksem Grup, bu kez Atakent bölgesinde Oğuzkağan ortaklığıyla konut alıcılarına yatırım değeri yüksek bir proje sunuyor.

KONUT PROJELERİ 04.04.2017, 20:24 08.04.2017, 18:21
83
Atakent'in en ulaşılabilir projesi; Bulvar Atakent
Avrupa Yakası'nın modern kent dokusuna sahip bölgesi Atakent'te konumlanan proje, gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Maksem Grup ve Oğuzkağan ortaklığında hayata geçiyor.Bulvar Atakent'in Lansman öncesi avantajlı fiyatların sunulduğu projede dairelerin metrekaresi 5 bin 780 liradan başlıyor.
Atakent'in son parseli üzerine inşa edilen Bulvar Atakent'te, lansman öncesi avantajlı fiyatlar yatırımcılara sunuluyor.
“Bulvar” markasıyla konut sektöründe sembol niteliği taşıyacak bir projeyi hayata geçiren Ortak Girişim, aile öncelikli yaşam anlayışını Bulvar Atakent ile taçlandıracak.

AYDOĞAN;  “ATAKENT YAŞAMI BULVAR AYRICALIĞI İLE SUNULUYOR”

Bulvar Atakent'in hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap ettiğini belirten Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan; ‘' Bulvar markamızı İstanbul'un en hızlı gelişen bölgesi Atakent'e taşıyoruz. Bu bölge hem yatırım hem de oturum için oldukça avantajlı bir noktada yer alıyor. Atakent yaşamını Bulvar ayrıcalığı ile sunuyoruz.  Projemiz eğitim ve sağlık kurumları ile çevrili bir bölgede yer alıyor. İçinde ve çevresinde yaşayanların yaşam kalitesine canlılık katacak Bulvar Atakent'te dairelerin metrekaresini lansman öncesi döneme özel 5.780 TL'den başlattık. Bu projemizin merkezinde “aile” var. Daire planlarından sosyal donatılarına kadar her detay bu konseptle geliştirildi.  Bir ailenin hayal ettiği her detay projemizde yer alıyor. Hem çocuklar, hem de yetişkinler için çok ayrıcalıklı bir proje inşa ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki; asıl ayrıcalık mutlu bir aileye sahip olmaktır'' dedi.

AİLELER İÇİN GELİŞTİRİLDİ

Bulvar Atakent; kent yaşamının yoğunluğundan uzak, sakin ve dingin bir yaşam projesi olarak hayata geçiyor.
5 blokta toplam 391 konut, 26 ticari ünite ve kreşten oluşan projede; büyüklükleri 110 ile 184 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. 
Bulvar Atakent'te 7/24 güvenlik hizmetinin sunulurken, ticari alanlar site girişinden bağımsız yerde konumlandırılıyor. 
1+0 ve 1+1 daire seçeneklerinin bulunmadığı ve aile öncelikli yaşam anlayışının öne çıktığı Bulvar Atakent'te zengin sosyal donatı alanları yer alıyor.
16 bin metrekarenin yeşil alana ayrıldığı projenin meydanında, araç girişine kapalı avlu biçiminde peyzaj planlanıyor. Bulvar Atakent'te ayrıca; Kreş, fitness salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark gibi zengin sosyal yaşam alanları yer alacak.

ATAKENT'İN EN ULAŞILABİLİR PROJESİ

Ulaşım ağlarıyla çevrelenmiş bir noktada konumlanan Bulvar Atakent, lokasyonunun en ulaşılabilir projesi olarak dikkat çekiyor. 
Basın Ekspres'in yanı başında TEM Otoyolu'na birkaç dakika uzaklıkta bulunan proje, Atatürk Havalimanı'na ise 10 dakikalık mesafede yer alıyor. 
Kuzey Marmara Otoyolu bağlantısı ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı'na ulaşımı kolaylaştıran bir noktada konumlanan Bulvar Atakent, yakınında bulunan Metro ile de İstanbul'un her noktasına hızlı ulaşım avantajı sağlıyor. 
Lüks ve konforlu bir yaşam vadeden projenin 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
13°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü