En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

İronfe İnşaat

Firma Tanıtım Video 12.10.2017, 19:51

İronfe İnşaat için topluma katkı sağlamak bir proje değil, var olma anlayışıdır. Mükemmelliği bir seçim olarak değil, işimizin bir parçası olarak görmekteyiz. Misyonumuz; hayatı kolaylaştıran, konforun yaşamın gerçeği olduğunu benimseyen, günümüz teknolojisini insan gereksinimleriyle buluşturan, detaycılığı ve kusursuzluğu ilke edinmektir. Gelenekselleşmiş yaratıcılık ve atılımcılığımızla insana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden, daha güçlü İzmir ve daha mutlu toplum için çalışmaya devam edeceğiz

Her geçen gün, yaptığımız tüm projelerde çağın gerektirdiği en moderm mimari yaklaşımlarla, insan odaklı, yaşanabilir konutlar inşaa etmekteyiz.

Sizlere tarihin, sanatın ve kültürün beşiği bir kentte; İzmir’de yeni ve keyifli yaşam alanları inşa ederek hizmet etmekten mutluyuz. İronfe İnşaat olarak amacımız güvenebilir ve yaşanabilir yapılar denildğinde ilk akla gelen öncü kuruluş olarak sizlere en iyi şekilde hizmet etmektedir. İronfe İnşaat, yapılarının her aşamasında ve detayında en son teknolojiyi kullanmakta, iş güvenliğine ve çevre sağlığına büyük önem göstermektedir.

Telefon3307787

GSM 0533 728 66 33

Faks3372266

Yetkiliİhsan Görgülü E-postaironfeinsaat@hotmail.com

Adres CENGİZ TOPEL CD. NO:21 KAT:2 DAİRE:3

BOSTANLI KARŞIYAKA / İZMİRİl / İlçeİzmir, Karşıyaka

Web www.ironfeinsaat.com

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!