En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Irmak Kent İnşaat

Firma Tanıtım Video 12.10.2017, 19:36

1974 yılında iş hayatına başlayan Irmak Group, yenilikçi, girişimci ve fark yaratan bir şirketler grubu olarak, finans sektöründe döviz ve altın ticareti ile reel ekonomide ise gıda, uluslararası ticaret, gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde uluslararası marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. 

Çalışmalarımızla, ülkemize katma değer sağlayacağına inandığımız projeleri hayata geçirmeyi ülkemizin geleceği açısından önemli bir yükümlülük olarak görüyoruz. Bu çerçevede bir taraftan projeler üretirken diğer taraftan bunların sürekliliğini sağlayacak kurumsal yapılanmamızı geliştirmeye çalışıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde büyümeyi ve her alanda yatırım fırsatlarını değerlendirmeyi sürdürüyoruz.

Irmak Group, en yeni teknoloji ve yönetim modellerini kullanarak, faaliyetlerinde müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek, tüm çalışanlar tarafından paylaşılan kurumsal değerler oluşturarak, insan kaynağını ön planda tutup bu kaynağın gelişimine katkı sağlayarak, çalışanlarının, müşterilerinin ve iş ortaklarının tatminini en üst düzeyde tutacak toplam kalite anlayışının yerleşmesine imkan yaratarak daha da ileri gidecektir.

Yaşama değer katarak, yaşam kalitesini arttırmayı hedeflerken; yenilikçi ve atılımcı bakış açısıyla verdiği hizmet olanaklarını genişleten Irmak, her damlasıyla sizi mutlu etmeyi arzu etmektedir.

Merkez Ofisi

 444 8 066

 info@vadisehir.com

 Seyitnizam Mah. Yunus Emre Cad. Balıklı Çırpıcı Yolu No:3 Zeytinburnu/İST.

Vadi Şehir

 444 8 066

 info@irmakkent.com.tr

 Başakşehir 1. Kısım Sabahattin Zaim Caddesi 810/1 - Başakşehir / İSTANBUL

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!