En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Heybetli İnşaat

Firma Tanıtım Video 12.10.2017, 19:06

Hazne Yapı ve Heybetli İnşaat Proje Geliştirme, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde konut projesi, okul, plaza ve işyeri projeleri üzerine çalışmaktadır. Kuruluşundan bugüne, sektöründeki ilkleriyle sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyümektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve sonuç odaklı projeleri ile güvenilir bir inşaat firması olmaya devam etmektedir.

Misyon
İnsana ve doğaya saygı duyarak müşterilerinin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyon
Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat şirketi olmak.

Adres : Mimar Sinan Mah. Mimar Sinan Cad. No:53 D:3 34782 Çekmeköy / İstanbul
Tel / Fax  : 0 216 509 10 11
Mail : info@heybetliyapi.com

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!