ONS İNCEK 2017 EYLÜL AYI GÜNCEL SATIŞ FİYATLARI

TOKİ 09.09.2017, 22:58
529
ONS İNCEK 2017 EYLÜL AYI GÜNCEL SATIŞ FİYATLARI

Sıradışı yaşamlara, hak ettiği değer verilmeli!

Ons İncek Residence, şehrin ritmine ayak uyduranlar için, tüm ihtiyaçlara akılcı çözümler üreterek, hayatı kolaylaştırıyor.

ONS İNCEK 2017 EYLÜL AYI GÜNCEL SATIŞ FİYATLARI

Ons İnşaat tarafından hayata geçirilen ONS İncek projesi, Ankara Gölbaşı-İncek bölgesinde yer alıyor. Proje 992 rezidans daireden meydana geliyor.

ONS İncek projesinde yüzme havuzu, fitness, sauna, spor alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark gibi sosyal donatı alanları mevcut.

1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunulan ONS İncek Evleri 41, 43 ve 45 katlı üç blok olarak tasarlandı. Proje 39 bin 168 metrekare arsa alanına sahip.

ONS İncek ev fiyatları 2017!

1+1 daireler 450 bin TL ile 650 bin TL,

2+1 daireler 650 bin TL ile 850 bin TL arasında değişiyor.

Adres : Taşpınar Mah. 2807.Sokak No:5 (TED koleji çevresi) İncek / Gölbaşı / Ankara

Web :  http://www.onsincek.com

25 yıl önce duyduğumuz heyecanı hiç kaybetmeden, farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketlerimizin de sinerjisi sayesinde bugünün haklı gururuna ulaştık. Çeyrek asırlık tecrübelerimizin ışığında iştirakimiz olan gayrimenkul sektöründe de gerçekleştirdiğimiz ve yapımı devam eden başarılı projelere imza attık.

Yüzlerce çalışanımızın özverisi ve grubumuzun vizyonuyla geride bıraktığımız 25 yılda, birçok dünya markasıyla gerçekleştirdiğimiz profesyonel işbirliklerimiz oldu. Tüketim sektörünün lider firmalarından Düzey Pazarlama ve British American Tobacco markalarının geniş dağıtım kanalının yönetimi, Opel ve Chevrolet gibi otomotiv sektörünün büyük oyuncularının bölgedeki satış ve servis ağının yetkili yönetimi, BauMax ve MediaMarkt gibi dünya markalarının ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirilen projeler dahil yaklaşık 300.000 m2 inşaatın gerçekleştirilmesi, gururla sayabileceğimiz başarılarımız diyebilirim.

İnşaat sektöründe talep edilen uluslar arası normlarda gerçekleştirdiğimiz ticari gayrimenkullerimizin yatırımcılarıyla kazandığımız deneyimleri konut alanındaki referans projemiz Ons İncek Residence’ta fırsata dönüştürerek, Dünya Mimarlık Festivalinde dünyanın en değerli projeleri arasında yer aldık. Projemizin ilk yılda 2.000’in üzerinde ziyaretçi ağırlaması ve yoğun talep görmesi de bizleri çok memnun etti. 

Amacımız; global gelişmelere entegre olabilecek sistemleri kurgulayabilmek ve bu sistemleri yöneten yöneticilerimizin vizyoner bakış açısına sahip profesyonellerden oluşmasını sağlamak.

Tuna ATALAY
ONS İnşaat Grup Başkanı

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü