En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Gny İnşaat

Firma Tanıtım Video 12.10.2017, 18:37

GNY İnşaat Mimarlık Turizm, yılların biriktirdiği mimari tecrübeyi günümüz inşaat teknikleri ile yapılandırma amacıyla İzmir 'de kurulmuş bir firmadır.

Estetik ve emniyetli yapılar inşa etmenin temelinde eğitimli ve konusunda uzman teknik personel olduğunun bilinciyle yola çıkan firmamız, başta Yüksek Mimar olmak üzere İnşaat Mühendislerinden oluşan bir yönetime, İnşaat Teknikerleri şefliğinde tecrübeli, genç ve dinamik bir ekibe sahiptir.

Firmamızın mevcut eğitimli, dürüst ve güler yüzlü personelinin yanında, deneyimli ekibimizin tüm teknik ekipmanları vasıtasıyla gereken özverili çalışmaları yapmak amacı ile tüm üst yapı ve alt yapı inşaatlarımızda sizlerin yanında hazır olduğunu taahhüt ederiz.

Web sitemizde iyi seyirler dileriz.

Gülay UYAR, Yüksek Mimar

Mimarlık ve inşaat sektöründe 35 senelik tecrübeye sahip kurucu ortağımızdır, aynı zamanda uzun yıllar şehir planlamasında üst düzey yöneticilik yapmıştır. İzmir doğumlu olup Yıldız Teknik Üniversitesi ve Ege Mimarlık mezunudur. Halen firmamızın kurucu ortağı olarak görevini sürdürmekte olup mimari proje sorumlumuzdur.

Övünç UYAR, İnşaat Mühendisi

Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu olup, şirketin diğer kurucu ortaklarındandır. İnşaat sektöründe özellikle betonarme yapı inşaatlarında uzun süre şantiye şefliği yapmış olup, sektör alt tedarikçilerinden hazır beton sektöründe ihtisas yapmıştır. Firmamızın statik proje sorumluluğu ve şantiye şefliği görevlerini sürdürmektedir.

Ümit ÖZTAŞ, İnşaat Mühendisi

Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu olup, firmamız bünyesinde teknik müdür olarak görev almakta ve şantiyelerden sorumlu proje şefliği görevini de sürdürmektedir. Hazır beton sektörü deneyimi de mevcuttur.

Telefon 0 (232) 464 7389 - 463 9688

Faks0 (232) 464 7381

E-postainfo@gnyinsaat.net

AdresCumhuriyet Bulvarı Cumhuriyet Apt. No:12 Kat:4 Daire:404İl / İlçeİzmir, KonakWebhttp://www.gnyinsaat.com/

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!