Selenium Retro’da teslimler başladı!

GENEL 07.08.2017, 13:21
88
Selenium Retro’da teslimler başladı!

Selenium Retro’da teslimler başladı!

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu’nun Ataköy’de iki blok halinde toplam 396 birimden oluşan projesi Selenium Retro projesinde teslimler başladı.

Bölgenin en prestijli projelerinden olan Selenium Retro’da, daha fazla ışık ve daha fazla ferah mekan sağlamak amacı doğrultusunda cumba ve balkonların yer aldığı bir konsept ile inşa edilen biri Rezidans, diğeri Ofis olmak üzere 2 ayrı blok yer alıyor.

Selenium Retro’nun 1000 metrekarelik açık yaşam alanında da açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları ve 1000 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanında da kapalı yüzme havuzu, sağlık merkezi (SPA), fitness salonu, çok amaçlı kapalı spor alanları bulunuyor.

D100 Karayolu’nun hemen yanı başında, metrobüs ve metro durakları arasında bulunan ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na 4 kilometre mesafede olan projesi Selenium Retro, ulaşım açısından sunduğu alternatiflerle, başta THY A.O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı (Türk Havak) olmak üzere bir çok kurumun ilk tercihi oldu. Türk Havak’ın ofis yatırımlarının yanı sıra 1000 m² büyüklüğünde bir anaokulunu da hayata geçireceği Selenium Retro projesinde yer alan ticari mağazalarda da markalı cafe ve restoranlar yer alacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü