Piyalepaşa İstanbul'da 60 ay 0 faiz fırsatı sürüyor

GENEL 07.08.2017, 13:18
77
Piyalepaşa İstanbul'da 60 ay 0 faiz fırsatı sürüyor

Piyalepaşa İstanbul'da 60 ay 0 faiz fırsatı sürüyor

İstanbul’un merkezinde Beyoğlu’nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesi özlediğiniz semt hayatını yeniden yaşatacak.

Konut, rezidans, ofis, otel ve caddeye geniş cepheli Alışveriş Sokağı'ndan meydana gelen Piyalepaşa İstanbul projesi özlemini duyduğunuz semt yaşamını İstanbul'un tam kalbinde yaşatacak. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipinden meydana gelen proje ihtiyaçlarınıza cevap verecek.  

Türkiye'nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi “Piyalepaşa İstanbul” 82 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.

Yerden ısıtmalı, beyaz eşyalı, yüksek tavanlı konutlar; özel tasarım seramikleri, gün ışığından mümkün olduğunca yararlanmayı sağlayan büyük camları ve özel tasarım mutfaklarıyla ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Piyalepaşa semtinin eski güzel günlerini tekrar canlandırıyor. Bakkalı, simitçisi ve manavıyla İstanbulluların özlemini duyduğu semt hayatını sunan tek özgün proje olarak dikkat çekiyor.

İlk etabın teslimlerinin 2018 Haziran-Aralık ayları arasında gerçekleştirilecek olan Piyalepaşa İstanbul'da ikinci etapta ise teslimlerin 2019'un ilk 6 ayında yapılması planlanıyor. İlk satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 35 prim getiren projenin tamamlandığında yüzde 100'e varan kazanç sağlaması bekleniyor.   

Konut satışlarının yüzde 50'sinin tamamlandığı projede metrekare birim fiyatları 12 bin lira seviyelerinden başlıyor. Projenin rezidans bloğunda ise metrekare birim fiyatları 14 bin lira bandında başlangıç gösteriyor.

Uygun ödeme seçenleri sunan Piyalepaşa İstanbul'da 60 ay 0 faiz imkanı sunuluyor. Ayrıca 120 ve 240 ay vadelerle de farklı ödeme seçenekleri bulunuyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü