Oya Narin TYD Başkanı oldu

Turizm Yatırımcıları Derneği’nin 14’üncü genel kurulunda 1’i boş 89’u geçerli olmak üzere toplam 90 oy kullanılırken; 49 oy alan Oya Narin TYD’nin yeni başkanı oldu.

GENEL 11.04.2017, 00:00 12.04.2017, 00:47
16732
Oya Narin TYD Başkanı oldu

Oya Narin, seçim sonucunun açıklamasından sonra kısa bir konuşma yaparak şunları söyledi: "Bundan sonra da güçlerimizi birleştirerek yolumuza devam edeceğiz. Bu kürsüde bulunmam ve konuşmam Türkiye Cumhuriyeti'nin ve Atatürk'ün bir armağanıdır. Hepinize teşekkür ederim."

Genel kurul sonrası TYD’nin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

Oya Narin (Martı Otelleri)

Ayhan Bektaş (OTI Holding)

Ali Güreli (İkon Turizm)

Naile Göçen Çukurova (Göçtur Turizm Yatırım)

Selim Akın (Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı)

Serdar Bacaksız (Limak Grubu)

Banu Dedeman (Dedeman Holding)

Recai Çakır (Kadıkalesi Turizm İnşaat Yatırım İşletme)

Hediye Güral (Güral Sapanca Wellness & Convention Center)

Erkunt Öner (Tura Turizm Holding)

Ömer Tosun (İndigo Grup)

Kamil Berk (NG Kütahya Seramik Porselen Turizm)

Mustafa Göçen (Göçay Turizm)

Başkanın Mesajı;

29.03.2017 tarihinde yapılan 14. Olağan Genel Kurul’da TTYD bayrağını devralmış bulunuyoruz.  Siz değerli üyelerimizin gösterdikleri güven için şahsım ve Yönetim Kurulu adına en içten şükranlarımı sunarım.TTYD, Ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasında turizmin sahip olduğu yüksek potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek ve korumak amacıyla bir araya gelmiş geniş bir ailedir. Kuruluşundan geçen 29 yılda Derneğimizin tüm yönetici ve çalışanları bu inançla ve özveriyle hareket etmişlerdir. Her birini ayrı ayrı takdirle ve minnetle anmak isterim.Kuruluş ve var olma misyonumuz doğrultusunda, yönetimimizin öncelikli hedefi yatırımlarımızı ve faaliyetlerimizi koruyacak ve güvenle sürdürebilecek bir yapının oluşturulması yönünde olacaktır. Son dönemlerde Ülkemizin yaşamakta olduğu kritik süreçte karşılaştığımız sorunları arındıracak kalıcı çözümlere gerek duyulduğu açıktır.Aynı önemde, dünya genelinde oluşan yeni trendleri ve atılımları yakından izlemek, değerlendirmek ve rekabet avantajı getirebilecek düzenlemelerle üyelerimizin yararlanmalarına sunulacak çalışmalar kuşkusuz sürekli gündemimizde olacaktır.Tüm üyelerimizin ihtiyaçlarını gözeten bir bakış açısı perspektifinde ortak akıl ile hareket etmek ve sektörde iyileştirmeler yapmak, yatırımcıların ihtiyaçlarına hizmet vermek ve uluslararası arenada da TTYD’yi Türk turizm yatırımlarını temsil eden bir kurum haline getirmek  için yoğun bir çalışma bizleri bekliyor.Sizlerin destek ve katkısı, tüm sektör paydaşlarının işbirliği ile, dostluk ilişkileri içinde Türk turizmini daha yüksek düzeylere çıkartacağımıza, güzel projelere imza atacağımıza inancımız tamdır. Saygılarımla,Oya NarinYönetim Kurulu Başkanı

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü