DKY ADA’da lansman öncesi avantajlar

GENEL 09.08.2017, 11:08
82
DKY ADA’da lansman öncesi avantajlar

DKY ADA’da lansman öncesi avantajlar

DKY İnşaat imzasıyla Kartal'da hayata geçirilecek olan DKY Ada lansmanı için geri sayım başladı. DKY Ada projesinde lansman öncesi avantajlı fiyatlarla ön talep toplama süreci devam ediyor. 20 Eylül’de lansmana çıkacak projede daireler ön talep avantajıyla satışa sunulacak.

DKY inşaat’ın yeni projesi DKY Ada’da ön talep toplama süreci devam ediyor. Kartal’da Akel Yapı Kooperatifi Sitesi’nin kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdüren DKY İnşaat’ın inşa edeceği ‘DKY Ada’ projesi 20 Eylül’de lansmana çıkacak. Buçuklu konseptli daireleri, yemyeşil peyzajı, sosyal tesisleri ve spor alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları ile adalar manzarasına sahip bir manzara sunacak DKY Ada’da daireler ön talep avantajıyla satışa sunulacak. 
 

Adalar manzarasına hakim konumda yer alan  ‘DKY Ada’ projesinin 2020 yılında  tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.  DKY Ada projesinde lansmana özel cazip fiyat ve uygun ödeme koşulları Kartal Vizyon’da bulunan DKY Merkez satış ofisinde tanıtılıyor. DKY  İnşaat, Kartal’da ön talep avantajları ve cazip kampanyalarla kaliteli bir yaşama adım atmak isteyen herkesi DKY Ada projesi satış ofisinde misafir ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Karikatürü Tümü