Ankara Büyükşehir Belediyesinden Konut ve İş Yeri Satışı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yayımlamış olduğu bir duyuru ile konut ve işyeri satışı yapacağını duyurdu. Kapalı ihale sistemiyle yapılacak .

GENEL 19.02.2020, 08:53
187
Ankara Büyükşehir Belediyesinden Konut ve İş Yeri Satışı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı farklı ilçelerde bulunan taşınmazlar için satış yapılacağını açıkladı.  Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda, satışı yapılacak olan taşınmazların ortalama fiyatları, satış usulu ile satışların nerede, nasıl yapılacağına dair bilgiler verildi. İşte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın konut ve işyeri satışına dair duyurusu. 

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KONUT SATIŞI 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı duyurusunda Çankaya İlçesi İlkbahar Mahallesinde 95 konut ve 1 işteri, Çayyolu'nda 1 konut ve Mamak Araplar Mahallesi'nde 3 dükkan satışı yapılacağını bildirdi. Belediye başkanlığı tarafından satışa çıkarılan konutların ortalama 120 ile 150 metrekare arasında olduğu ve 2+1, 3+1 ve 4+1 oda ve salondan oluştuğu bildirildi. Konut ve işyeri satışlarının peşin ve krediye uygun satılacağı açıklandı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı açıklamasında söz konusu taşınmazların satışından en az 40 milyon 434 bin 897 TL gelir beklendiği ifade edildi.

SATIŞ İŞLEMLERİ NEREDEVE NE ZAMAN YAPILACAK?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın konut ve işyeri satış işlemleri 20 Şubat Perşembe günü yapılacak. İhale usulü yapılacak olan satış işlemleri "Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 B Blok 1.Kat Yenimahalle/Ankara" adresinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecek. Satış işlemleri için vatandaşlar belediye başkanlığı tarafından verilen adreste, belirtilen tarihte ve saat 14.00'de hazır olacaklar.

 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü