81 İlde Özel Kampanyalı Konut Projeleri

Türkiye geneli 81 şehirde farklı firmalar tarafından konut projeleri üretiliyor. Bu projelere dair bankalarla yapılan anlaşmalar kapsamında özel kampanyalarla ev satışı yapılıyor.

GENEL 27.01.2020, 08:10 27.01.2020, 04:40
119
81 İlde Özel Kampanyalı Konut Projeleri

Konut sektöründe yaşanan son gelişmeler ile vatandaşlara çok sayıda özel kampanyalı satışlar duyuruldu.  Bu satış kampanyalarından en dikkat çekenleri ise bankalarla firmaların özel anlaşmalarla satışa sunduğu projeler. Bu projeler için hem bankalara özel indirimler yapılıyor hemde çok daha uygun koşullarda kredi imkanları sağlanıyor. 

ŞEHİR ŞEHİR KONUT PROJELERİ

Bankaların sağladığı bı konut projelerine başvuruda bulunacak olan vatandaşların ilk merak ettiği soru ise; konut satışları hangi şehirlerde yapılıyor? Özel kampanyalı konut satışları bankadan bankaya değiştiği için satışlarda değişiyor. Ancak konut satışları hemen hemen her şehirde bulunuyor. Bu noktada bankaların güncel ilan listesini incelemek lazım. Burada önemli olan ve dikkat edilmesi gereken husus ise, bu listelerin çok kısa aralıklarla güncellendiği.

SAĞLANAN ÖZEL OLANAKLAR NELER?

Ev alacak olan vatandaşların araştırdığı diğer önemli bir soru ise bankaların satışlara dair sunduğu özel imkanlar.  Bu özel imkanları banka banka sizlere aşağıda aktarıyoruz. Bu özel olanaklara dair vatandaşlar, sunulan imkanların her bankada farklı olduğu. Bazı bankalarda sadece konut kredisi faiz oranlarında indirimler yapılır, bazı bankalar ise vade sayısı iki (240 ay) veya hatta 3 (360 ay) katına çıkarılır, bazı bankalar ise yüzde 20 indirimler ile konut satışlarına destek olurlar.  

En Düşük Kredi İmkanı Kampanya
 

Türkiye Finans Katılım Bankası bu kampanya ile en düşük finansmanı sağlıyor. Banka tarafından sağlanan finansman kapsamında yüzde 0.75 kar payı oranıyla kredi imkanı sunuluyor. Vade olanağı ise 120 aya kadar çıkıyor. Bu kampanyada satılan konutlar ise bankaya ait olan evler. Yani banka kendisine ait olan evleri internet sitesinden yayımladığı duyurular ile yüzde 0.75 kredi desteği ile satışa çıkarıyor. Bu satışlar çok sayıda şehirde yapılıyor ve listeler hemen hemen hergün yenileniyor.

Konut Kredisi Faiz İndirimi ile Sunulan Kampanya

İş Bankası tarafından sunulan bu kampanya'da halen tüm bankalar arasında uygulanan en düşük ikinci faiz oranı kullanılır.  İş Bankası anlaşmalı konut projeleri için yüzde 0.78 faiz oranıyla kredi imkanı tanır. Vatandaşlar kredi kullanımlarını ise 120 ay  vadeye kadar yapabilirler. Güncel olan listede anlaşmalı konut satışı yapılan şehirler ise şunlar; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Aydın, Edirne, Çanakkale, Giresun, Konya, Kocaeli, Mersin, Ordu, Rize, Tekirdağ, Trabzon, K.K.T.C.

Konut Fiyatlarında Yüzde 20 İndirim ile Sunulan Kampanya

Vakıbank banka gayrimenkulleri satış kampanyasında müşterilerine özel imkanlar sağlayan bankalar arasında. Yine çok sayıda şehirde yapılan konut satışlarında banka müşterilerine 3 önemli imkan sağlıyor Bu özel imkanlar maddeler halinde şu şekilde;

 Yüzde 20'ye varan konut fiyat indirimi

Yüzde 0.79 faiz oranıyla konut kredisi desteği 

Geri ödemeler için 180 ay vade seçeneği.

 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
17°
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü