En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Gençler Yapı ve Proje

Firma Tanıtım Video 11.10.2017, 15:45

20 yıl boyunca Fransa ve komşusu olan diğer AB ülkelerinde inşaat ve taahhüt işlerini tamamlayarak, edinilen deneyim ve bilgi birikimimiz ile Türkiye'de yatırım yapmaya karar vererek 2004 yılında Egemizin güzide ili İzmir’de Gençler Yapı A.Ş. oluşumu ile ilk adımımızı atmış olduk.

Gençler Yapı A.Ş. bu zamana kadar tamamladığı binlerce m²‘lik projeleri ile bu alanda büyük bir deneyim kazanıp, devam eden projelerimizde dünyadaki son teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek ve uygulayarak yolumuza devam etmekteyiz.

Beraber görev yaptığımız çalışma arkadaşlarımızla birlikte çıktığımız bu yolda ülkemizin gelişmişliğinin bir göstergesi olan yaşam kalitesini yükseltmek uğruna her türlü özveriyi göstermeyi, gelecek nesillere örnek olacak, teknolojisi yüksek konforlu yapıları inşa etmeyi, müşteri memnuniyetine azami derecede özen göstermeyi kendimize ilke ediniyoruz.

Ülkemizde ve dünyadaki bazı markalar gibi, biz de ülkemiz dışında bilinen ve tercih edilen markalardan biri olabildiğimizde, kendimizi gerçek anlamda başarıya ulaşmış sayacağız.

Kazımdirik Mh.23

4/1 Sk. No:6

tel 0 232 373 55 96  0232 339 88 29

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!