Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

ZABITÇI İNŞAAT
ZABITÇI İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Bornova
Web Sitesi http://www.zabitci.com
Telefon +90 232 361 1676

Tarihçe

Başarıyla tamamlanmış projelerle dolu 50 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Zabıtçı İnşaat yerel ve bölgesel yatırımcılar tarafından tercih edilen yüksek mühendislik kabiliyeti, deneyim, kaliteli ve üstün çözümlere dayanan yaşam projeleri yaratmaktadır.

Zabıtçı İnşaat, üstlendiği yenilikçi projeleri ile günümüz yapı teknolojilerini en iyi şekilde kullanan, sektörel olarak fark yaratan bir kazanıma teşvik ederek her yıl geliştirdiği ve devam ettirdiği projeleri ile müşterilerine istikrarlı yatırımlar yapabilecekleri fırsatlar sunmaktadır. Yapı teknolojilerinde çeşitlendirilmiş bir set olarak alternatifler sunan Zabıtçı İnşaat, güvenlik ve üretimin, kalite proseslerinin projelerle aynı oranda büyüdüğüne inanan yönetim şekline sahiptir. Yatırımcıya değer katacak her projede olduğu gibi Zabıtçı İnşaat,yatırımcıyı teşvik eden projeler sunmaktan gurur duymaktadır.

Yaratıcı çözümler sunarak, yenilikçi yöntemler geliştiriyoruz.

Bütünlüğü sağlayan, etik ve zor kararlarla doğru olanı gerçekleştirmektedir. Biz, zor kararlarla her zaman karşı karşıya geleceğiz fakat her zaman doğru olanı yapacağız. Sunduğumuz hizmet çeşitliliği ile teknik zorluklara takılmadan, yeni ve açık fikirli projelerin samimiyetine inanarak yola devam etmekteyiz. Yaratıcı süreçleri ve benzersiz çözümleri tüm bu samimiyet sayesinde, müşterilerimize eşsiz bir değer kazandırarak yansıtmaktayız. Bu değer sayesinde yüksek yapı teknolojilerini kullanarak ürettiğimiz her projede, güvenli ve sağlıklı bir çevre oluşturmaya kararlıyız.

Başarımız ürettiğimiz projelerin başarısı ile tanımlanır. Proje üretmek ve geliştirmek için bütün riski üstlenmek ile birlikte müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanmak bizler için her şeyin üstünde yer almaktadır. Bu güveni kazanmak ve sürdürmek için her geçen gün daha özverili, verimli ve yaratıcı projeler ile birlikte gelecek için çalışıyoruz. Zabıtçı İnşaat olarak altına imza attığımız her projede sizlere daha güvenli bir gelecek ve daha sağlıklı yaşam alanları sunuyoruz.

Adres: Kazım Dirik Mah. 372/15 Sok. No.33

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir