Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

yüksek deniz inşaat
yüksek deniz inşaat
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Gaziemir
Web Sitesi www.yukseldeniz.com
Telefon 2525227

Şirketimiz proje veya proses aşamasında üstün kaliteyi yakalamaya yönelik her türlü önlemi almakta olup "Müşteri Memnuniyeti" ilkesi tüm personelimize benimsetilmiştir. Özellikle sanayi yapıları haricinde iç ve dış dekorasyon peyzaj çalışmaları, aydınlatma, alt yapı, vakumlu beton, topping betonun yanı sıra kazı ve dolgu faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Şirketimiz, imalatın yanı sıra, araştırma-geliştirme, projelendirme ve teknik danışmanlık hizmetleri ile müşterinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek, sektöründe seçkin ve ayrıcalıklı yerlere sahiptir.

Şirketimiz inşaat sektöründeki yenilikleri yakından takip edecek, taleplere cevap verecek sistemin ilk uygulayıcıları arasında yer almaktadır. Yapı sektörü içindeki teknolojik yenilikleri yaygınlaştıran bir şirket olmanın kendisine yüklediği sorumluluğun bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Bugüne kadar yaptıklarımız, işimize gösterdiğimiz ciddiyet ve hassasiyeti ortaya koymaktadır. Proje çalışmaları, Türk Standartlarına ve "Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar Hakkında Yönetmelik (2007)" hükümlerine uygun olarak yürütülmekte, statik ve dinamik analizler bilgisayar ortamyıda "SAP 2000 Analiz Programı" kullanılarak gerçekleştirilmektir.

Gerçekleştirdiğimiz geniş referans tablosu gerek sanayi, gerekse idari yapılar ile son iki yılda Ege Bölgesi ve İzmir'de 100.000 m2 aşkın kapalı alan mal sahiplerine zamanında ve tam olarak teslim edilmiştir.

YÜKSEL DENİZ İNŞAAT ayrıcalığı ile sağlıklı yapılar sahibi olmanın fırsatını kaçırmayın. Göstereceğiniz ilgi ve güvene teşekkür eder, işlerinizde başarılar dileriz.
 

Adres: 16 SOK. NO:1 ÖZDİNÇ KARASU İŞ MERK. KAT:2 DAİRE:6 GAZİEMİR /

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir