Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

YİĞİT GRUP
YİĞİT GRUP
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İstanbul / Küçükçekmece
Web Sitesi
Telefon 0212 739 21 21
HAKKIMIZDA

Grubun temelleri CumaYiğit ve Hasan İdikurt tarafından 1978 yılında atılmıştır. Firma ortakları güçlerini birleştirerek Bölge'nin en önemli gruplarından birini kurmuşlardır. Grup İnşaat sektörü başta olmak üzere ağırlıklı olarak Tarım, Gıda ve Sağlık sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Grup İnşaat sektöründe faaliyetlerini, Yiğit İnşaat firması bünyesinde sürdürmekte olup, Türkiye çapında önemli modern yaşam alanları, fabrikalar ve hastane tesisleri inşa etmiş olup kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. 2014 yılında İstanbul'da yatırım yapmak üzere İstanbul'un gözde merkezlerinden Basın Ekspres yolu üzerinde pretsijli bir residence projesine başlanmıştır.

Grup 1994 yılında Malaya Et Balık kurumunu özelleştirmeden satın alarak modern bir tesisle et üretimi faaliyetine devam etmektedir.

2010 yılında Bölgenin en kapsamlı özel sektör yatırımını tamamlayan firma Elazığ'da yüksek kalite standartları ile hastane inşa etmiş olup, Hastane Medical Park'ın işletmeciliğinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimiz için;

Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.

Çalışanlarımız için;

Çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.

İş ortaklarımız için

Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek.

Vizyonumuz ve İlkelerimiz

Dünyaya açıktır. Sahip olduğu vizyon, girişimci ruh ve cesaretle yarattığı markaları dünya pazarında da iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa sahiptir.

.Dinamiktir; yeniliklere ve yaratıcılığa değer verir; araştırma-geliştirmeye yatırım yapar; değişime direnç, bürokrasi ve teslimiyetçiliği reddeder.

Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır; tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışır; çevreye duyarlıdır.

Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır; ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar, bağnazlık ve tutuculuğun karşısındadır.

Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır.

Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır; başarıyı ödüllendirir.

Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır.Sonuca odaklanır.Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez.

Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir.

Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takımruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır.

Müşteri odaklıdır, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederk, üretimini ona göre yönlendirir.

Temizlik ve düzene değer verir, tutumluluğu teşvik eder, israfın karşısındadır.

İnsana değer verir, paylaşımcılığı destekler; bencillik ve açgözlülüğü reddeder.

Türkiye ekonomisinin lokomotifi inşaat sektörü, Yiğit Grubun da ana faaliyet alanını oluşturmaktadır. Grubun önemli şirketlerinden biri olan Yiğit İnşaat , 1978 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Cuma YİĞİT'in kişisel teşebbüsüyle faaliyetlerine başlamıştır.

Yiğit İnşaat, kurulduğu ilk günden bu güne yurtiçinde hayata geçirilmesi zor olan birçok projeye imza atarak inşaat sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Konutlardan, fabrikalara ve sağlık tesislerine kadar farklı tip inşaat alanlarındaki faaliyetleriyle Yiğit İnşaat, kaliteden ödün vermeden çevreci ve yenilikçi bir anlayışla bir çok yaşam alanı fabrika ve hastaneyi inşa ederek halkımızın hizmetine sunmuştur.

Grup bünyesinde 1978 yılından bu yana çok sayıda projeyi hayata geçirerek bölgenin kalkınmasına da önemli katkılar sunmuştur.

Adres: Kartaltepe Mah. Malazgirt Cad. No: 1 ,34295 Sefaköy

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir