Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

YAMAN GRUP
YAMAN GRUP
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Konak
Web Sitesi yaman-group.com
Telefon 0 (232) 489 1173
HAKKIMIZDA

Aile şirketi olan Yaman Group İnşaat 1970'lerde faaliyetine başlamıştır. Şirketimiz başarı grafiğini birkaç yıl içerisinde yükseltmiş ve Ege sahilindeki potansiyelin artışı nedeniyle, bu gölgedeki yatırımlarına devam etmiştir. Yaman Group İnşaat Şirketi bu yatırımlarından birine 1988 yılında bir turizm tesisi kurmayı planlamış ve Kuşadası'nda Otel Adakule'nin inşaatını tamamlayarak 1990 yılında faaliyete geçirmiştir.

Hem inşaat, hem de hizmet sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firma topluluğu Yaman Group, yeni nesil yöneticileri ile 2007 yılından itibaren yeni sözleşmeler ile çalışma alnında mühendilerin ve teknisyenlerin sayısını arttırmıştır.

2011 senesi ile İzmir, Ayvalık, Kuşadası ve söke ilçelerindeki yap-sat inşaatlarıyla bu sektörde yerini sağlam temellere oturtan firma, işletme ve şirket merkezini İzmir'e getirmeyiyle hızla İzmir ve Ege Bölgesindeki resmi işlere de özen göstermeye başlamıştır.

Tek başına yada kardeş firmalarıyla ortak girişimlerle üstelendiği bu işlerde özellikle karayolları, demiryolları ve alt yağı işlerine yoğunlaşan Yaman Group, kısa bir sürede kurduğu makine parkı ve personel ekibi ile daha da güçlenmiştir.

Yurtiçi ve uluslararası platformlarda turizm ve inşaat alanlarında her zaman güçlü ve güvenli bir marka olmaya kararlıyız. Dürüstlük, ilke ve insan değerlerini ön plana çıkarmak, her zaman müşteri memnuniyetini üst düzeyde önemsemek, en önemli prensiplerimizdir.

Adres: 1374. Sokak Selvili İş Hanı No:18 Kat 5 Daire: 508 Çankaya, İzmir (Hotel Hilton arkası

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir