Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

varkan inşaat
varkan inşaat
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İstanbul / İZMİR
Web Sitesi www.ahmetvarkaninsaat.com
Telefon 2789323

Kuruluşumuzun üzerinden geçen 27 yılın her gününde, inşaat müteahhitliği alanında yaptığımız çalışmalarla hayata geçirdiğimiz her projede bilgimizi, birikimimizi, deneyimimizi geliştirerek bu günlere geldik ve ne mutlu bize ki “Ahmet Varkan İnşaat”ı bir marka haline getirdik…
Bu marka taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, geniş bir coğrafyada ve zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ve çok çalışma anlayışımızla oluştu.
Projelerimizin her aşamasında pekiştirilerek sürdürülen bu birliktelik, başarımızın anahtarı oluyor. Karşılıklı bu güven de üstlendiğimiz tüm projelerin zamanında teslim edilerek başarıyla tamamlanmasını sağlıyor.

Ahmet Varkan İnşaat’ın, kurulduğu ilk günden bu yana hiçbir şekilde taviz vermediği çalışma anlayışının temelini “Hangi tutar ve şartla alınmış olursa olsun, taahhüt ettiğimiz işi, en iyi kalitede ve zamanında teslim etmek” ilkesi oluşturuyor.
Bu temel ilkemiz her ne kadar bizi yoğun ve hiç bitmeyen sorumluluklar altında bıraksa da şirketimiz için uzun vadede her zaman bir kazanç oluyor. İşte bu ilkelerimiz ve çalışma anlayışımız da bizi güzel ülkemizde güzel

Adres: ONUR MAHALLESİ BADEM SK. NO:4/A BALÇOVA / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir