Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Urla Efor
Urla Efor
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Urla
Web Sitesi
Telefon 7546321

EFOR İNŞAAT A.Ş. İnşaat sektöründe kazandığı deneyimleri birleştirip; kalite ve güven ihtiyacı duyan kişi ve kurumlara hizmet vermek, lüks konut, sosyal amaçlı binalar, hastaneler, fabrika ve alt yapı projeleri geliştirmek üzere 1999 yılından beri Türkmenistan'da faaliyet göstermektedir. Bu zamana kadar yapmış olduğu kaliteli hizmet sonucu olarak başta Türkmenistan Devleti olmak üzere, iş ortaklarımızın ve işverenlerimizin güvenini ve takdirini kazanmıştır.

Şirketimiz , bakanlık ve resmi kurumların  , mimari tasarım, proje, inşaat yapı projelerinde ana yüklenici olarak anahtar teslimi müteahhitlik hizmetleri vermektedir. Yüksek kredibilitesi ile ülkenin tercih edilen yüklenici firmaları arasında yer almaktadır.

Efor İnşaat kaliteden asla ödün vermeden taahhüt işlerinde, sektöründe lider ve kendini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir. Kuruluşundan bu yana gelişen teknolojik ürünleri tüm projelerinde uygulamayı prensip edinen Efor İnşaat; ihtiyaçlara uygun hizmetler sunarak ticari ilişkiler bakımından güvenilir, işini eksiksiz ve tam yerine getiren, maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile daima kaliteli çözümler sunan bir inşaat taahhüt firmasıdır. Günümüzde Efor İnşaat Türkmenistan’ın en faal şirketleri arasında olup 23 ana inşaat projesini başarı ile tamamlamıştır . Efor İnşaat projelerinin toplam birleşik değeri 356 milyon ABD Dolarından fazladır.

Şirketimiz, günümüzün rekabetçi piyasa koşullarında, modern yönetim anlayışı ve eğitimli, yetişmiş iş gücü sayesinde tercih edilebilirliğini kalıcı kılarak, büyüme hızını arttıran bir ivme ile devam etmektedir.

Efor İnşaat olarak Ekonomi, Emniyet ve Estetiği bir arada hayata geçirerek kalite bilinci ve takım anlayışı ile çağdaş teknolojiye egemen, uluslar arası standartlarda taahhüt işleri yapan bir kuruluştur.

Sahip olduğu tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanmaktır. Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ve bütün çalışanlarımızla çağın mimari gereklerini yerine getirerek; hitap edilen toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretmek ileri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek tüm projelerimize uygulamak, ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmektir. Bütün bu prensipler sayesinde sürekli iş alabilmiş ve kesintisiz olarak piyasa koşullarında büyüyerek ayakta kalabilme hedefini gerçekleştirebilmiştir.

Adres: NO:36 KILINÇ İŞM.A BLOK URLA / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir