Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

ün-sa inşaat
ün-sa inşaat
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Bayraklı
Web Sitesi
Telefon 4634210

  1996 yılında kurulan ÜN-SA İnşaat Odun Kömür Satış Nakliye Turizm Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti toptan ve perakende odun-kömür satışı ile hizmet vermeye başlamıştır. Bir aile şirketi olarak kurulan ÜN-SA 1998 yılında lojistik sektörüne de adım atarak kısa zamanda büyük işler başarmıştır.

          Yurtiçi taşımacılığında emin adımlarla ilerleyen ÜN-SA 2001 krizini başarıyla atlatarak Ege Bölgesindeki sayılı taşımacılık şirketlerinden biri olmuştur.

          Seçkin ve kaliteli hizmetlerimizi daha uygun ekonomik şartlarla sizlere sunuyoruz. Biliyoruz ki, "sizlerin memnuniyeti ve mutluluğu" bizim sürekliliğimizi sağlayacaktır. Artan müşteri portföyümüz ve azalan müşteri şikayetlerimizde bunun göstergesidir. Müşterilerimizle, müşteri olduklarımızla, çalışanlarımızla, profesyonel araç sürücülerimizle, dinamik kurumsal yapımız,sürekli modernleştirilen araç filomuz ile "SEÇKİN VE KALİTELİ HİZMET" sunuyoruz.

          15 araçtan oluşan genç filomuzla ve gerektiğinde daha fazla araç temin ederek müşterilerimize kaliteli ve zamanında hizmet sunmaktayız. Her araç yükleme öncesinde servislerimizin kontrolünden geçmekte, araçlarımızın periyodik bakımları itina ile yapılmaktadır. Araç filomuzun hepsi KASKOLU ve ayrıca TAŞINAN ÜRÜNDE KASKOLUDUR.

Adres: ŞEHİT HAKAN UYSAL CADDESİ NO:8 BAYRAKLI / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir