Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

uğursal inşaat
uğursal inşaat
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Bornova
Web Sitesi
Telefon 3395105

Firmamız 1970 yılında adi ortaklık olarak kurulmuş olup, 1981 yılında Uğursal İnşaat Taahhüt Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şirketi adı altında faaliyetine devam etmiştir. Kurulduğu yıldan bu yana bina inşaatı üzerinde uzmanlaşan firmamız yaklaşık olarak 1500 konut ve 175 işyeri olmak üzere toplamda 200.000 m² inşaat alanı taahhüt edilen süre içerisinde başarı ile tamamlanmıştır. 
       

        Şirketimiz, İstanbul' da seçkin semtlerinde lüks konutlar yaptığı gibi, dar gelirli insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere modern toplu konut siteleri de yapmıştır. Günümüz Türkiye' sinde çarpık kentleşme sonucu estetikten yoksun, altyapısı eksik ve sağlam olmayan yapılar hem insanların hayatlarını tehdit ediyor hem de şehirlerimiz için görüntü kirliliği oluşturuyor. Uğursal İnşaat olarak yönetmeliklere uygun, depreme karşı dayanıklı, günümüz ihtiyaçlarına cevap veren, estetik ve ergonomik binalar üreterek insanlığın ve müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmayı amaçlamaktayız. Bunun için şirket olarak önceliğimiz gerek yapım tekniğinde gerekse yönetim alanında sürekli olarak geliştirerek değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektir. 
       
        Şirketimizin merkezi İstanbul' un Kadıköy ilçesinde olup, halen kat karşılığı inşaat ve bina yenileme alanlarında faaliyet göstermekte ve talep geldiği takdirde kişiye özel projeler üretmektedir.

Adres: 185 SK. NO:25/1 BORNOVA / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir