Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

uğurlu yapı
uğurlu yapı
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Gaziemir
Web Sitesi
Telefon 2743030

HAKKIMIZDA

1984 yılından beri mimarlık, mühendislik, inşaat alanında dünya standartlarında projelere imza atan firmamız; 2017 yılı itibariyle Uğurlu Grup Yapı İnşaat Mimarlık İç Mimarlık Mühendislik Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.  adıyla Beylikdüzü Perlavista Rezidans'taki ofisinde Faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Amacımız en iyiyi ortaya koymak... Firmamız, projelendirmeden başlayarak, anahtar teslimine kadar inşaa sürecinin her aşamasında aynı titizlikle çalışıp, sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle, günümüz esnek, dönüşebilen, deneyimlere dayalı iç ve dış mekan tasarımı anlayışıyla çözümler üretmektedir.

  • Kaliteli hizmet anlayışımızı, gerçekleştirdigimiz her projede ön plana çıkarmak,   
  • Sektörümüzde gerçekleşen altyapı, malzeme, eleman, proje yönetimi, iç ve dış mekan tasarımı konusunda, günlük yaşama dair yenilik ve gelişimleri yakından takip etmek ve öncü olmak,   
  • Her an iç ve dış denetimlere açık, çevreye duyarlı, müşteri memnuniyetini gözeten, hayat standartlarını yükseltecek ve güvenirliği yüksek mekanlar sunmak

temel hedeflerimizdendir.

Uğurlu Yapı bünyesi altında çalışan her birey, projelerimizde kullandıgımız yüksek teknolojiyi takip eden, yenilikçi, ürettiği çözümlerin tamamında insan odaklı, özgüveni yüksek bir kurumsal yapının içerisinde insani değerlerden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Adres: SEVGİ MAHALLESİ 909 SOKAK NO:4 GAZİEMİR / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir