Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Tepekule Yapı Denetim
Tepekule Yapı Denetim
Sektör Yapı Denetim
İl / İlçe İstanbul / Bayraklı
Web Sitesi www.tepekuleyapidenetim.com.tr
Telefon +90 232 - 435 36 38

Hakkımızda

... yılında Tepekule Yapı Denetim Ltd. Şti’ni kurarak yapı denetim hizmeti vermeye başladık. ... yılında gelişen iş hacmimiz dolayısı ileTepekulestar Ltd. Şti’ni kurup daha geniş bir portföyde hizmetimize devam ettik. 
Tepekule Yapı Denetim,  İdari ve Teknik olmak üzere ....'yi aşkın personeliyle, başta sanayi bölgeleri olmak üzere belediyeler , otel inşaatları , il özel idare müdürlükleri , alışveriş merkezleri ve konutlar gibi birçok kamu ve kurum ile özel yapılara Tüm Türkiye’de YAPI DENETİM hizmeti vermektedir.
Konusunda uzman ve gelişmeye her zaman önem veren kadromuzla, .... m² inşaat alanını denetlemiş bulunmaktayız. Tepekule Yapı Denetim ailesi olarak, hiçbir şey insan hayatından daha değerli olmadığı için , yapı denetimini bilimsel metotlardan ödün vermeden, en ciddi şekilde uygulayarak müşterilerimizin yaşam ve memnuniyetlerini korumak için çok çalışıyoruz. Bünyemizde bulunan her ekip çalışanı, kendilerini ve şirketi geliştirmek adına periyodik eğitimlere katılıp, yapı denetimi konusundaki en son yenilikleri yakından takip ederler. Amacımız, bu birikimler ve eğitimleri ile teknik ve etik değerlere sıkı sıkıya bağlı kalarak, insanımızın sağlıklı ve güvenli yapılarda yaşamasını sağlamaktır.
İZMİR’in en önemli inşaat firmalarıyla çözüm ortağı olarak hizmetlerimizi devam ettirmekte olup  referanslarımız kısmından çalışma fırsatı bulduğumuz değerli firmalarımıza da ulaşabilirsiniz.
Tepekule Yapı Denetim Hizmetleri GÜVENLİ, KALİTELİ ve DOĞRU yapılaşmayı prensip olarak benimsemiştir.

Adres: ANADOLU CADDESİ NO:40 TEPEKULE M.M.O.İŞMERKEZİ KAT:5 DAİRE:501 BAYRAKLI / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir

Orc Mühendislik Orc Mühendislik

İnşaat Mühendisleri / İzmir