Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

TEMEL İNŞAAT
TEMEL İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Karabağlar
Web Sitesi
Telefon 0232 227 07 27
HAKKIMIZDA

Kurulduğu 1971 yılından bugüne kadar güven ve estetik değerlere önem vererek, dönemin modern çizgilerini inşaatlarına taşıyarak projelerini gerçekleştiren firma konut, iş merkezi ve fabrika yapımı gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Bünyesinde bulunan Temelsan Yapı Sanayi ve Asiltem Yapı Turizm Şirketleriyle kurumsal kimlik kazanan firma önemli projelere imza atmış, yeni yaşam alanları oluşturarak sektöründe tercih sebebi olmuştur. Kurulduğu günden bu yana insan hayatının önemini, ön planda tutarak hareket etmiş ayrıca izlediği müşteri memnuniyet odaklı politika şirketin sektördeki yerini sağlamlaştırmış, enerjisini, yeni yapılar inşa etme heyecanını daha da arttırmıştır.

Uygulamalarında malzeme, detay ve işcilik kalitesiyle ön plana çıkan firma sağlam alt yapı ve farklı mimari tasarımla yarattıkları ‘’butik konseptli yaşam’’ projelerini Gloria markası çatısı altında toplamış, diğer yandan yaşam merkezi haline gelen büyük ölçekli projelerine farklı markalarla temel inşaat imzası altında devam etmektedir.

Şirketimizin en büyük gayesi insan hayatının önemini ve estetiği gözeten yeni projelere imza atarak ülke kalkınmasına katkıda bulunmaktır.

Adres: İnönü Caddesi No:77/D Üçyol - İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir