Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

TEKFEN EMLAK
TEKFEN EMLAK
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İstanbul / Beşiktaş
Web Sitesi http://www.tekfenemlak.com/
Telefon 0 212 359 37 01

Tarihçe

21. yüzyılın eşiğinde kentlerimiz büyük bir dönüşüm içine girdi. Bundan en fazla etkilenen kentimiz İstanbul'un bir zamanlar şehir dışı kabul edilen bölgeleri, kentin genişlemesi ve metro hatlarının inşasıyla birlikte şehir merkezinin bir parçası haline geldi. Kentlerin yapılaşması, gelişmekte olan iş ve sosyal hayatın gerekliliklerinin gerisinde kalmaya, yeni kavramlarla üretilmiş emlak yatırımlarına gereksinim duyulmaya başlandı. Bu görüşle Tekfen, 2000 yılında Emlak Geliştirme Grubu'nu kurdu.

Tekfen Emlak Geliştirme Grubu, konsept çalışmasından uygulamaya, piyasa araştırmasından pazarlamaya ve bina yönetimine kadar, yüksek tasarım ve inşaat kalitesiyle anahtar teslim projeler geliştirir ve gerçekleştirir. Grubun hizmet portföyünde konsept tasarım, teknik ve ekonomik fizibilite çalışmaları, tasarım geliştirme, pazar araştırmaları ve anahtar teslim proje yönetimi, pazarlama, emlak yönetimi (facility management) hizmetleri yer almaktadır.

Tekfen Holding'in ana iş kollarından birini yürüten olan Emlak Geliştirme Grubu, gayrimenkul konusunu geniş bir yelpazede ele almaktadır. Bu yelpazenin geliştirme, yatırım ve pazarlama ayağını, Tekfen Emlak Geliştirme Grubu yürütmektedir. İnşaat ayağında yer alan Tekfen Emlak Geliştirme Yatırım ve Ticaret A.Ş. ile işletme ayağında yer faaliyet gösteren Tekfen İşletmecilik A.Ş., geliştirme ve yatırım ayağını tamamlayan Grubun diğer şirketleridir.

GÖRSELLER

Adres: Kültür Mahallesi, Tekfen Sitesi Budak Sokak, D Blok, No:2 Ulus

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir