Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Sauna İmalatı
Sauna İmalatı
Sektör İnşaat Mühendisleri
İl / İlçe İstanbul / Samandıra
Web Sitesi http://www.sauna-imalati.com
Telefon 0533 966 28 57
Rahatlamak amacı ile pek çok kişinin tercihi de yerler arasındadır saunalar. Kişiler günlük hayatının yorgunluğundan arınmak ve hem temizlenmek hem de rahat bir nefes almak adına sauna kullanırlar. Pozitif bir etki almak adına saunalar haftada en az bir kere olmak üzere tercih edilmelidir. Eğer dışarıdaki saunalara gitmek için vakit bulamıyor ya da fırsatınız olmuyor olabilir. Bu nedenle sizlerde iş yerinizde ya da evinize sauna yaptırabilirsiniz. Eğer sauna yaptırmak istiyorsanız dikkat etmeniz gerek noktalar bulunmaktadır. Sauna yaptıracağınız zaman ilk dikkat edilmesi gereken saunanın nereye yapılacağıdır.

Saunanın kişisel kullanım için ya da umumi bir kullanım için yaptırılacağı yer fark edecektir. Ve mekanın boyutu da buna bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Saunanın yapılacağı duvar büyük nem taşımaktadır. Yalıtımlı ve neme dayanıklı bir duvar seçilmesi gerekmektedir. Saunaya yakın bir nokta da duş tesisatının bulunması gerekir. Sauna odasında hava giriş çıkış noktası bulunmalıdır.

Oldukça önemli olan bu nokta olmadığı takdir de sağlıklı bir sauna elde edilemez. Saunaların duvar kaplamalarında ve oturma gruplarında ahşap malzemeler kullanılmaktadır. Bu ahşap malzemelerin seçiminde ısıya ve neme dayanıklı malzeme seçimi yapılmalıdır. Sauna sobalarının kapasitesi yaptırılacak olan saunanın büyüklüğüne ve kişisel ya da umumi olma durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Avrasya inşaat Avrasya inşaat

İnşaat ve GYO / İstanbul

AKŞAN YAPI AKŞAN YAPI

İnşaat ve GYO / İstanbul

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir