Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Salihoğlu İnşaat
Salihoğlu İnşaat
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İstanbul / Bayraklı
Web Sitesi www.salihogluinsaat.com.tr
Telefon 4627843

 Salihoğlu İnşaat, Erol TAN tarafından 1999 yılında İzmir’de gıda sektörüne hizmet etmek amacıyla kurulmuştur. Kısa sürede kendini kanıtlayan ve başarılı bir çıkış yakalayan firmamız, inşaat sektöründe de hizmet vermek amacıyla 2005 yılında ismini SALİHOĞLU İNŞAAT GIDA MARKET İŞLETMELERİ SANAYİ VE TİC. ŞTİ. olarak değiştirmiş ve hedef büyütme yolunu seçmiştir. Kaliteden taviz vermeyen ve her zaman en iyisini hedefleyen firmamız inşaat sektöründe de kısa sürede kendini kanıtlayarak hizmet kalitesini ve yenilikçi bakış açısını insanlara sunmayı başarmıştır.

  Daha çok İzmir içinde ve İstanbul’da çeşitli işlere imza atan firmamız özellikle kaba yapı inşaatı konusunda kamu ve özel sektörde üstlendiği projeleri eksiksiz ve en iyi şekilde teslim etmiştir. Yapılan işlerin kalitesi doğrultusunda yakın zamanda kaba yapı işlerinin yanı sıra ilk anahtar teslim projesini alan firmamız, sektöründe hızlı ve etkin büyümesine hızla devam etmektedir. Beş yıl gibi kısa bir süre içerisinde 540.250 m2 kapalı alan inşaatını tamamlamanın vermiş olduğu güven ve istikrar ile Salihoğlu İnşaat daha iyisini hedefleyerek yoluna devam etmektedir.

  Firmamız; her zaman en iyisini sunmayı hedefleyen, kurumsal ve mali yapısını sağlam temeller üzerine kurmuş, deneyimli kadrosu ile kaliteden taviz vermeyen, sektöründeki yenilikleri takip eden ve bu yenilikleri müşterileri ile buluşturmayı amaçlayan yapısı sayesinde büyümeyi ve gelişmeyi sürekli kılan bir geniş görüşlülük içerisinde hareket etmektedir.

Adres: 1593/1 SOK. NO:65 KAT:5 DAİRE:9 BAYRAKLI / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir