Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

SALİH SEYMEN İNŞAAT
SALİH SEYMEN İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Konak
Web Sitesi
Telefon 0232 4221118
HAKKIMIZDA

Firma; 1977 yılında İstanbul  Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Yüksek Mimarlık Bölümü'den mezun olan Salih Seymen tarafından şahıs firması olarak kurulup daha sonra 1991 yılında şirketleşmiştir.

Kurulduğu günden itibaren ülke genelindeki çalışmalarını, özel konut,turizm yapıları,endüstri yapıları,eğitim yapıları,kültür merkezleri, müze yapıları, dini yapılar, restorasyon çalışmaları, koruma imar planı çalışmaları ve çevre düzenleme projeleri ile... uygulama işleri üzerine tamamlamıştır.

Salih Seymen, 1954'te Samsun'da doğdu. 1977'de İstanbul DGSA Yüksek Mimarlık Bölümü'nü bitirdi. 1987-1992 arasında DEÜ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü'nde öğretim üyeliği yaptı. Fotoğraf çalışmalarına devam eden Salih Seymen, 2006'da 'Rodos Fotoğrafları' sergisini açtı. İzmir Mimarlar Odası Üyesi, Ege Çağdaş Eğitim Vakfı Kurucu Üyesi, Mimarlık Vakfı Kurucu Üyesi, İzmir İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiriciliği Birliği Kurucu Üyesi'dir. İzmir Serbest Mimarlar Derneği üyesi olan Salih Seymen, İzmir Mimarlar Odası Yönetim Kurulunda iki dönem Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. Halen Salih Seymen Mimarlık kurucusu ve yöneticisi olarak mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gerçekleştirdiği proje ve uygulamalar ile birçok ödül kazanmıştır.

Adres: 1375 Sokak No: 8/1 Alsancak

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir