Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

ŞAHİN MİMARLIK
ŞAHİN MİMARLIK
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Web Sitesi sahinmimarlik.com.tr
Telefon 0312 222 75 29
HAKKIMIZDA

TARİHÇE

Firmamız, ticari faaliyetlerine 1958 yılında Ankara'da  başlamıştır.  Özel İnşaat yapımı adıyla, Yap - Sat olarak 1983 yılına kadar devam etmiştir.

1983 Yılından itibaren firmaya Mustafa ŞAHİN (mimar) ve Mutlu ŞAHİN (müteahhit)  ortak olarak katılmış olup, bu tarihten itibaren firmamızın faaliyet alanları mimarlık, mühendislik, müşavirlik, inşaat, taahhüt ve ticaret olarak genişlemiş ve firmanın gelişmesi sağlanmıştır.

1991 yılında bir aile şirketi olarak ŞAHİN MİMARLIK MÜHENDİSLİK  MÜŞAVİRLİK  İNŞAAT  TAAHHÜT VE TİCARET TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ resmi olarak kurulmuş ve kurumsal hale gelmiştir.

Kuruluş tarihinden bu zamana kadar firmamız Ankara'da toplu konut, iş merkezi ve okul yapıları olarak 70'e (yetmiş) yakın binada toplam 180.000 m2 'ye yakın inşaatın ayrıca yurt içi ve yurt dışında toplu konut, iş merkezi, hastane, okul, yurt, camii ve sosyal tesisleri olmak üzere 1000 'e (bin) yakın yapıya ait projelerin yapımını gerçekleştirmiştir.

Halen firmamız Mimarlık, Mühendislik, Müşavirlik, İnşaat ve Proje hizmetleri faaliyetlerine  ŞAHİN MİMARLIK  MÜHENDİSLİK  MÜŞAVİRLİK  İNŞAAT  TAAHHÜT VE  TİCARET  TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ adı altında devam etmektedir.

Adres: Bişkek Caddesi 71. Sok. No: 23/1 Emek

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir