Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

RAY YAPI İNŞAAT
RAY YAPI İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Konak
Web Sitesi
Telefon +90 533 7378153
HAKKIMIZDA

 Yaklaşık 20 yıl önce küçük bir kasabada küçük bir firma olarak büyük hayallerle başlayan maceramız, sektöre adım attığımız ilk günden itibaren kaliteyi öne çıkaran özverili çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin beğenisini kazanmamızı sağladı.

Özellikle bazı projelerimizde geri dönüştürülmüş malzeme ve yenilenebilir enerji kullanarak sektörümüzde bir ilk’e imza attık.

Alt yapı ve inşaat faaliyetleri ile başlayan bu küçük maceramız, gelişen dünya ve ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturduğumuz vizyonumuz ile birlikte firmamıza başka alanları da dahil etmemizi sağladı.

Altyapı uygulamaları ve inşaat uygulamalarına ek olarak, prefabrik yapı uygulamaları, iç-dış mekan peyzaj uygulamaları, mimarlık ve mühendislik hizmetleri alanlarında hem danışmanlık hem de aktif uygulamalar yaparak izmir ve çevresinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Geçmişten gelen deneyim ve bilgi birikiminin verdiği güçle odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Hayatımıza renk katan yaşama dair ne varsa bunu paylaşmak istiyoruz.Sosyal felsefemiz ile Türkiye ve dünya ülkeleri insanlarına yararlı olabilecek düşünce, tasarım ve görsellerimizi beğeninize sunarız.

Adres: 1398 Sokak no:1 D:3 Alsancak\İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir