Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

PAK OSGB
PAK OSGB
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Konak
Web Sitesi www.pakosgb.com
Telefon 0232 445B50 05
HAKKIMIZDA

Hem üretim hem de hizmet sektörlerinde, işyerlerini çalışanlar için sağlıklı ve güvenli hale getirmek, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile  zorunlu kılınmıştır.

İşyerlerinde işlerin gerçekleştirilmesi sırasında, çeşitli nedenlerden kaynaklanan sağlığa zarar verebilecek kaza ve diğer etkilerden korunmak ve daha iyi çalışma ortamı sağlamak amacıyla sistemli ve bilimsel bir şekilde tehlikelerin ve risklerin belirlenmesi ve bu tehlikelere ve risklere yönelik önlemlerin alınması çalışmalarını gerçekleştirmek üzere kurulan ve Bakanlıkça yetkilendirilmiş PAK ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ  karşılıklı olarak sürekli gelişime ve paylaşıma açık, iş sağlığı ve güvenliği konusunda donanımlı, gelişen ve geliştiren  kaliteli hizmet ve iş disiplinini ilke edinmiş personelimiz, sorumluluğunun bilincinde kanun ve yönetmelikler doğrultusunda verilen hizmetlerin takipçisi olan osgb yönetimimiz ile hizmet vermektedir. 

Vizyonumuz;

  İş  sağlığı  ve  güvenliği  hizmetlerini  en  doğru  şartlarda   insana kaliteli  hizmet  ilkesinden ödün vermeden gerçekleştirmek.

Misyonumuz;

   Toplumumuzda iş sağlığı ve güvenliği bilincini oluşturmak, iş  kazalarının minimuma indirerek hayati tehlikelerin yaşanmamasını sağlamak.

PAK OSGB İş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi, yardımcı sağlık personeli başta olmak üzere tüm kadrolarının seçimlerinde hassas, verilen hizmet ile ilgili iş akışlarında tutarlı, geri bildirim ve raporlama gücü yüksek tecrübeli ve özellikle inşaat sektöründe sıfır kaza ve örnek uygulamaları ile uzmanlaşmış bir firmadır.

  İnşaat alanında İzmir’in önde gelen firmalarına hizmet vermekte olan firmamız her geçen gün daha yüksek potansiyele sahip firmaları hizmet listesine eklemektedir

Adres: Gazi Bulvarı Aran İş Merkezi No: 93 Kat:2 D:202

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir