Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

ÖZTAP İNŞAAT
ÖZTAP İNŞAAT
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Konak
Web Sitesi oztap@oztap.com
Telefon 0 232 463 17 55
HAKKIMIZDA

1984 yılında İzmir'de kurulan Öztap İnşaat , kurulduğu tarihten 1990'lı yıllara kadar, içinde Devlet Su İşleri , Devlet Demir Yolları gibi büyük kamu kuruluşlarının yüksek standartlı mühendislik projelerinin de bulunduğu birçok kamu ihalesini ana yüklenici olarak üstlenmiştir. 

1990'lı yılların başından itibaren ülkemizde özel sektörün güçlenmesi ile, Metro Group, Mobil Oil Türk A.Ş, Pepsi Co. gibi uluslar arası şirketlerin projelerinde de yer almıştır.

2000'li yıllarla beraber, tecrübesi ve deneyimli kadroları ile birlikte, endüstriyel sanayi tesis inşaatlarında da sektörün öncü firmaları arasında yerini alan Öztap İnşaat, Petkim Petrokimya Holding A.Ş , Tübitak Marmara Araştırma Merkezi gibi işlerinde yüksek mühendislik çözümleri gerektiren birçok firmanın projesinde ana yüklenici konumunda bulunmuştur ve bulunmaya da devam etmektedir.

Bununla beraber şirketimiz, kendi projelendirdiği sanayi tesisleri ve ticari depoları inşa ederek bölgemiz sanayici ve işadamlarının önemli sıkıntılarından biri olan nitelikli iş yeri sorununa çözüm olmaktadır.

Öztap İnşaat edindiği tecrübe ile yetinmeyerek, lider sanayi kuruluşları ile çalışmak adına kendini geliştirmeyi misyon edinmiş ve bunun için gerekli olan eğitimleri bilgi ve tecrübesine katmıştır. Petkim gibi iş güvenliği konusunda dünya standartlarını uygulayan firmaların inşaat çözüm ortağı olmuştur.

Firmanın temel öncelikleri arasına giren iş güvenliği protokolleri, ekipman ve donanım regülasyonları tüm projelerde titizlikle uygulanmaktadır. En yüksek kaliteyi uygun maliyetler ile gerçekleştirme gayretinde olan Öztap İnşaat sektöre örnek oluşturmaktadır.

Geçmişte kazanılan başarılı çizgiyi sürdürerek müşteri taleplerine mühendislik gerekliliklerinden taviz vermeden daha kaliteli hizmeti gelecek yıllara taşımak ise vizyonunu oluşturmaktadır.

Adres: Talatpaşa Bulvarı No: 58/8 35220 Alsancak / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir