Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

ÖNAG YAPI
ÖNAG YAPI
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Karşıyaka
Web Sitesi http://www.onagyapi.com/tr/ana
Telefon 0 232 362 06 36
HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

    Faaliyet alanımızda insanı ve çevreyi gözeten, yasalara tam uyum ve kalite odaklı çalışma prensipleriyle ülkemizin tanınan ve tercih edilen bir firması olmak ve bu ilkelerle topluma en nitelikli ve çağdaş hizmetleri sunmaktır.

Misyonumuz

   Yapı, İnşaat, Taahhüt ve Proje Yönetimi alanlarında koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyetini esas alan sorumlu bir anlayışla topluma güvenli, sağlıklı, konforlu, nitelikli ve çevreye duyarlı yapılar üretmek; taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmek; yeniliklere açık ve kendini sürekli güncelleyerek, bu prensiplere bağlı bir firma kültürü oluşturmaktır.

Tarihçe

  O.N.A.G. Yapı Mimarlık Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. her ne kadar 01.03.2007 tarihinde tescil ve ilan edilmiş ise de, geçmişi 1980 yılına kadar gitmektedir. Şirketin her üç ortağı da yıllardan beri Gültekin Kardeşler İnşaat adı altında şahsi teşebbüs şeklinde inşaat taahhüt işiyle uğraşmakta iken bu kez ortakların bir araya gelmeleri ile sermayelerini, deneyimlerini ve güçlerini birleştirerek limited şirket hukuki yapısı altında faaliyetlerini sürdürmektedirler. Yıllardan beri İzmir Karşıyaka’da üst gelir grubuna hitap eden nitelikli konut üreten firma ortakları yakaladığı başarıları ve güvenilirlikleri nedeniyle aranan bir firma ve marka olmuşlardır. Yeni yapılanma ile sağlanan güç birliği bu yönde ileriye dönük daha kapsamlı faaliyetleri sağlayacak ve aranan, güven duyulan bir işletme olarak firmanın vizyonuna katkı yapacaktır.

Adres: 1813/4 Sk. No:15/A Bostanlı / Karşıyaka - İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir