Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

MV HOLDİNG
MV HOLDİNG
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İstanbul / Kadıköy
Web Sitesi www.mvholding.com/.TR
Telefon 0 (216) 665 4191
HAKKIMIZDA

1993 yılında, Murat Vargı tarafından kurulan MV Holding, Türkiye ekonomisinde önemli konumda bulunan varlıklardan oluşmaktadır.

MV Holding Telekom servis sektöründe Türkiye’nin ve bölgenin lider operatörü Turkcell ve önde gelen telefonu distribütörü KVK’nın kurucu ortağıdı ve ana hissedarıdır.  Grup teknoloji, konaklama, gayrimenkul ve yenilenebilir enerji sektörlerinde yaptığı yatırımlar ile değer yaratmaya devam ediyor.

2006 yılında alınan İzmir Büyük Efes Oteli, iki yıllık kapsamlı bir restorasyon projesinin ardından, 2008 yılında Swissotel Büyük Efes olarak hizmete girmiştir.

Ayrıca Mercure Taksim İstanbul 2014 yılı Mayıs ayında Accor grubu işletmesinde hizmete açılmıştır.

2007 yılında girdiği yenilenebilir enerji alanında, Dost Enerji'nin toplam 112,5 MW kurulu güce sahip üç rüzgar santrali yatırımı bulunmaktadır. Dost Enerji, lisansını aldığı 4. projesinin tamamlanması ile birlikte bu alandaki kurulu gücünü 200 MW’a çıkarmayı hedeflemektedir.

2004 yılında Ata Film, 2005 yılında İstanbul Film Stüdyoları hisselerinin satın alınması ile Grup Türkiye'nin lider bağımsız stüdyo işletmecisi olarak medya sektörüne adım atmıştır.

Holding'in yeni yatırımı olan Residorm Öğrenci Yaşam Merkezleri, 2013-2014 Eğitim Öğretim yılında 3 şehirde  hizmete girmiştir. Toplam 4000 yatak kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük özel sektör öğrenci yerleşim merkezleri projesidir.

2014 yılında The LifeCo’ya yaptığı yatırım ile Holding wellness sektörünün önde gelen kurumunun ortağı olmuştur. The LifeCo Bodrum, İstanbul ve Antalya’daki merkezlerine ek olarak pek yakında Phuket, Tayland’da bir wellness merkezi açmayı planlamaktadır. 

MV Holding, varolduğu sektörlerde sürdürülebilir büyümeye ve fark yaratmaya odaklanmanın yanında, Türkiye ve global pazarlarda önündeki fırsatları değerlendirerek, yeni girişimler ile değer yaratmayı hedeflemektedir.

Grubun öne çıkan değerleri şeffaf, topluma ve çevreye duyarlı, dinamik ve yenilikçi yapısı, etik değerlere ve kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığıdır. Bu değerler tüm grup şirketlerinin iş yapış modellerine de yansımaktadır.

MV Holding'in net aktif değeri 2015 yılı itibarı ile 1.5 milyar $ seviyesinin üzerindedir

MV Holding, 2013 Kurumlar vergisi Türkiye geneli sıralamasında, T.C. Merkez Bankası'nın birinci olduğu listede ilk 100'de yer almıştır.

Adres: KVK Plaza, Bayar caddesi Gülbahar sokak, No:14 Kat:10 Kozyatağı, 34742

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir