Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

MİRAY
MİRAY
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Bornova
Web Sitesi www.mirayinsaat.com.tr
Telefon 4618979

HAKKIMIZDA

1994 yılında kurulmuş olan MİRAY İNŞAAT A.Ş.; Sanayi Tesisleri, Eğitim Tesisleri, Hastane, Antrepo, Ticari Ofis Rezidans ve Konut İnşaatları başta olmak üzere üst yapı ve alt yapı alanında faaliyet göstermektedir. 2008 yılında büyük bir değişim içine giren Miray İnşaat, Ocak ayında Anonim Şirket olmuş ve aynı tarihte ISO 9001:2008(kalite yönetim sistemi), ISO 14001-2004(çevre yönetim sistemi), OHSAS 18001:2007 (iş sağlığı ve güvenliği sistemi) belgelerini alarak çalışmalarında yüksek kalite standartlarını uygulamaya koymuştur. Geçtiğimiz son beş yıl içerisinde yüklenici olduğu ve proje taahhüt hizmetleri olarak sürdürdüğü çalışmalarında toplamda 685.086 m² nin üzerinde inşaat teslimini başarı ile tamamlamış olan firmamız, 2008 ve 2013 yılında inşaat sektöründe İzmir İl Vergi sıralamasında birinci ve aynı zamanda 2013 yılında tüm sektörlerde ise kırk altıncı sırada yer almanın haklı gururunu yaşamıştır. Sürekli olarak gelişen ve çözüm ortaklıkları ile gün geçtikçe büyüyen MİRAY İNŞAAT ailesi, yapmış olduğu yatırımlar ve özgün projeler ile sektöründeki ayrıcalıklı yerini korumaya devam etmektedir. Erişmiş olduğumuz kalite standartlarını daha ileri taşıma arzumuz, başarılarımızın sürekliliğini sağlayacaktır.

Katma Değer

Daha fazla değer yaratmayı amaçlar. Etkin iş, planlama, kalite standardı ve karar alma süreçlerimiz, yaratıcı çözümler, üstün nitelikli yapılar olarak müşterilerimize doğrudan yansır. İlk günden bu yana daha şeffaf, yalın, bilinçli, işbirliğine dayalı ve nitelikli bir iş platformu oluşturmak için çalışıyoruz. 

Mükemmellik

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak, daima yüksek kalite sağlanmaktadır. MİRAY İnşaat, uluslararası kabul görmüş prosedürlere göre çalışmalarını yapmaktadır. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001-2004 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi bulunmaktadır. 

İnovatif Yaklaşım

Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir, daha iyi ve daha etkin sonuçlar için, yenilikçi çözümler sürekli araştırılır ve geliştirilir. 

Güvenlik

Miray İnşaat, çalışmalarında tüm personelini ve iş ortaklıklarını korumak için, Çevre Güvenlik Sistemleri(ÇGS) politikasını sürekli olarak uygulamaktadır. Bu politika iş nedeniyle doğabilecek her türlü kirlilik, tehlike ve kazaya karşı korumayı içerir. 

Miray Çalışanları

Miray İnşaat, tüm ofis ve şantiyelerinde, en yeni iş politikalarını ve güncel çalışma koşullarını benimser; çalışanlarının ve şirketin hedeflerini rahat, sağlıklı ve güvenli bir ortamda gerçekleştirmelerini sağlar.

Adres: 283/1 SOKAK NO:2 KAT:5 DAİRE:602 BORNOVA / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir