Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

MFZ GRUP
MFZ GRUP
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe Ankara / Çankaya
Web Sitesi www.mfzgrup.com
Telefon 0312 473 35 73
HAKKIMIZDA

MFZ GRUP 40 yıla yaklaşan inşaat seköründeki bilgi ve deneyimini, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi kimliği ile birleştirerek, lüks konut, iş merkezi ve modern plazalar inşaa etmiş ve edecek olan öncü bir kuruluştur.

MFZ GRUP, gayrimenkul sektöründeki son on yılda gerçekleşen büyük çaptaki gelişime, konut projelerinin inşaatı, ticari plaza projelerinin geliştirilmesi gibi faaliyetlerle katkıda bulunmuştur.. Güvenilirlik, sağlamlık, yenilikçilik modern dünyaya uyum sağlamak açısından adımlarını profesyonel ve hızlı bir şekilde atmayı vizyon edinmiştir.

MFZ GRUP özenle seçilen dinamik ve deneyimli bir kadro oluşumunu kendine ilke edinmiş, başarılı kadrosu ile birlikte sektördeki gelişime öncü olmuştur.

Ayrıca, MFZ GRUP bilişim teknolojileri alanında lider firma olan ANKAREF ve hayvancılık ve gıda alanının başarılı firmalarından AKBULUT ET KOMBİNASI ENTEGRE TESİSLERİ ile güç birliği yaparak grup ortaklığını oluşturmuş, günden güne güçlenen çeyrek asırı aşmış inşaat profesyonelliği ile de değerlerine değer katmıştır. Bu ortaklıklar sayesinde istihdam yaratarak sınırlarını genişletmiş ve ülke gelişimine katkıda bulunmuştur. Sektördeki liderliğini de bu girişimlerle kanıtlamıştır.

MFZ GRUP, günümüzde öncü bir marka olarak global dünyanın gelişen teknoloji ve düşünce yapısını arkasına almış, adımlarını geleneksel yapısını kaybetmeden modern çizgilerle birleştirmiştir. İlke edindiği bu vizyonu bitmiş ve devam etmekte olan projelerinede uyarlamayı hedeflemektedir.

Adres: Ceyhun Atuf Kansu Caddesi Gözde Plaza No: 130 / 24 Balgat

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir