Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Mev-Ken inşaat
Mev-Ken inşaat
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Karşıyaka
Web Sitesi
Telefon 3687082

1977 yılında İnşaat Mühendisi İsmail Bakıcı tarafından kurulan firmamız proje ve inşaat alanında sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Kurucumuzdan aldığımız yaklaşık 40 yıllık deneyim ve tecrübeyi, iş ahlakımızdan ve çizgimizden ödün vermeden üzerine eklemeler yaparak firmamızı sektöründe daha da ileriye taşımak hedefimizdir.

Firmamız başta betonarme proje olmak üzere mimari projelendirme, zemin ıslah ve derin temel projeleri, fabrika ve depo proje-imalat, her türlü konut, ticarethane, yurt ve yüksek yapılar alanında faaliyet göstermektedir. Projelendirdiğimiz yapılara en ekonomik ve en güvenli çözümleri sunmak firma felsefemizdir.

Proje hizmetlerinin yanı sıra taahhüt ve tadilat işlerinde de faaliyet gösteren firmamız kurulduğu günden bugüne sayısız proje, imalat ve taahhüt işlerine imzasını atmıştır. İzmir başta olmak üzere özellikle Ege bölgesinin çeşitli şehirlerinde gerek resmi ihaleler gerekse özel yatırımlar olsun çeşitli taahhüt işlerini eksiksiz teslim etmiş ve gurur verici referanslar edinmiş bir firmayız.

Firmamız alanındaki yenilikleri takip edengenç ve dinamik kadrosuyla tecrübesini ve vizyonunu her daim bir adım öteye taşımayı amaç edinmiş bir anlayışla çalışmalarına devam etmektedir.

                                                                                                                               

Adres: ÇAMLIK MAHALLESİ 1743 SOK. NO:47/B KARŞIYAKA / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir