Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

KUMAŞOĞLU OTOMOTİV
KUMAŞOĞLU OTOMOTİV
Sektör İnşaat ve GYO
İl / İlçe İzmir / Konak
Web Sitesi
Telefon 532 6141252

Kurumsal

Hakkımızda

2004 yılında inşaat sektöründe faaliyete başlayan Kumuşoğlu İnşaat olarak, 2010 yılı ortalarına kadar büyük çoğunlukla İngiliz vatandaşlarına olmak üzere yabancı yatırımcılara yönelik projeler üzerinde çalışmaktaydık. 2010 yılı Temmuz ayı şirketimiz için önemli bir dönüm noktası olmuştur.

Bu tarih itibarı ile geçmişe dönük proje yaklaşımımızı geride bırakıp Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarımıza hitap edecek eşine az rastlanır projeler yapmaya başladık. Benimsediğimiz yeni vizyonumuzun ilk meyvesi Gümüşevler 2 projesi oldu. Bu projemizi Gümüşevler 3 projesi takip etti ve Halihazırda devam etmekte olan Gümüşevler 4 projesi  de aynı vizyon doğrultusunda şekillendi.

Bir kaç ay içerisinde Gümüşvadi Konakları ile beraber Villa projemizin 1. Etabına başlamış olacağız. Avrupa’da ve dünyanın dört bir tarafında yaşayan Türk vatandaşlarımıza yönelik projeler yapmamızın en büyük nedeni, gelecekte dünyanın önemli turizm merkezleri arasında yerini alacak olan Didim’e Türk kaynaklı yatırımlar yapılmasını sağlamaktır. Didim’e yapılacak yatırımlar, geri dönüşü yüksek ve geleceğe dönük başarılı yatırımlar olarak değerlendirilmektedir.
 

Adres: KONAK MAHALLESİ 860 SOKAK NO:2 KAT:2 DAİRE:202 KONAK / İZMİR

Bunlara Göz Atabilirsiniz

MEBA YAPI DENETİM MEBA YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

DOĞAL YAPI DENETİM DOĞAL YAPI DENETİM

Yapı Denetim / İzmir

Tepekule Yapı Denetim Tepekule Yapı Denetim

Yapı Denetim / İstanbul

YÜKSELEN HARİTA YÜKSELEN HARİTA

Harita Mühendisleri / İzmir

EGE ALİAĞA EGE ALİAĞA

Elektrik Mühendisleri / İzmir

AYC Mühendislik AYC Mühendislik

Elektrik Mühendisleri / İzmir